Oana Zăvoranu, înşelată cu sute de mii de euro. “Am folosit metoda ţigăncilor ca să dovedesc că nu mint”

Antena Sport Publicat: 16 mai 2021, 15:04 / Actualizat: 20 martie 2023, 18:06

Comentarii
Oana Zăvoranu, înşelată cu sute de mii de euro. Am folosit metoda ţigăncilor ca să dovedesc că nu mint

Oana Zăvoranu

Oana Zăvoranu, înşelată cu sute de mii de euro! Oana Zăvoranu susţine că a fost înşelată de medicul Bogdan Ioan Furtună, fost director la Spitalului Clinic Colentina, pe care l-a descris drept un “escroc sentimental”. Ea a dezvăluit că a folosit “metoda ţigăncilor” şi dă de înţeles că a încercat să-şi înregistreze partenerul în timp ce se dădea de gol.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Zăvoranu spune că a ieşit în pierdere cu sute de mii de euro de pe urma afacerii demarate în 2017, când ea și partenerul ei, Abu-Amoud Ashraf, au creat un centru medical lăsat în grija lui Bogdan Ioan Furtună.

Oana Zăvoranu a fost înşelată cu sute de mii de euro

“Omul se orientează, numai că eu sunt decisă cum am fost decisă și hotărâtă și în cazul țigăncilor, vrăjitoarelor și am luptat să demonstrez că sunt furată.

Am zis: domne, este în lumea asta a doctorilor, știe cu ce se mănâncă, are relații și așa mai departe. Numai că noi sforăiam având încredere în el, (…) i-am dat pe mână practic afacerea noastră, iar el nu a ținut cont nicio secundă de buna noastră credință.

A spus ‘nașa’, că între timp voia să-l și nășim și eram nașa, îmi pare foarte rău pentru ceea ce am făcut, dar eu am auzit de la televizor că tu ai moștenit 60 de milioane de euro. Și m-am gândit că un milion în plus sau în minus…

Reclamă
Reclamă

Îmbârligător rău. Am aplicat metoda țigăncilor, ca să pot dovedi că nu mint, la un moment dat, m-am văzut cu ele o lună doar ca să-mi fac înregistrări. Nu m-ar fi crezut nimeni, mi-ar fi spus fugi de aici.

Este cuvântul meu contra cuvântului lui care spune nu e adevărat, n-am făcut. Dar este un dosar amplu unde vor fi chemați cred că peste 20 de persoane care vor trebui să spună, să vorbească cu subiect și cu predicat, care au fost aici, care au asistat la nenumărate scandaluri”, a povestit Oana Zăvoranu pentru revista Taifasuri, citată de fanatik.ro.

Oana Zăvoranu a devenit o vedetă de film în anii 2000 când a jucat într-o telenovelă de succes. Ea a ţinut de atunci prima pagină a ziarelor cu mai multe scandaluri, printre care şi aventura pe care a avut-o cu Claudiu Niculescu. Se întâmpla în 2004, când acesta era căsătorit cu prima sa soţie. “Un bărbat deosebit”, a povestit Zăvoranu despre Niculescu, potrivit click.ro.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ştim toate echipele calificate la World Cup 2026. Cine va câştiga trofeul?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
15:09

Propunerile pentru noul selecționer al României, pe masa Comisiei Tehnice. Întâlnire de urgenţă vineri

14:57

Mirel Rădoi a luat poziţie în războiul CSA Steaua – FCSB: “Să nu mă pună cineva să aduc şi banii pe care i-am luat”

14:35

“Are un singur defect.” Anunţul lui Mirel Rădoi despre Denis Drăguş. Gigi Becali insistă pentru transferul lui

14:21

Răsturnare de situaţie! Mirel Rădoi a anunţat revenirea lui Ștefan Târnovanu în poarta FCSB

13:55

EXCLUSIVPrima condiţie pe care FRF i-a refuzat-o lui Gică Hagi, în negocierile pentru preluarea naţionalei României

13:42

Mircea Lucescu şi-a încheiat mandatul de selecţioner al României. Anunţul oficial făcut de Răzvan Burleanu

1 EXCLUSIV“Ne facem de râs, e o ruşine” Andrei Raţiu a răspuns şi acuzaţiilor la adresa lui legate de Mircea Lucescu! 2 Filipe Coelho a semnat! Anunţul despre antrenorul Universităţii Craiova: “Mult succes” 3 Gigi Becali pierde dreptul de a folosi numele Steaua și procesul pentru 37 de milioane de euro. Decizia luată de CCR 4 Declaraţia incredibilă a preşedintelui Federaţiei Italiene după dezastrul din Bosnia! Jignire uriaşă 5 3 jucători, OUT de la FCSB! Decizia luată de Mirel Rădoi 6 Universitatea Craiova dă lovitura! Jucătorul care pleacă în Bundesliga pe 3 milioane de euro: “Negocieri avansate”
Citește și