Închide meniul

Pandemia a băgat frica în Cristi Borcea! Omul de afaceri a dezvăluit de câte ori se spală pe mâini pe zi

Antena Sport Publicat: 25 octombrie 2020, 17:21 / Actualizat: 11 mai 2021, 19:42

Comentarii
Pandemia a băgat frica în Cristi Borcea! Omul de afaceri a dezvăluit de câte ori se spală pe mâini pe zi

Cristian Borcea, alături de Valentina Pelinel

Astfel, Borcea alături de Valentina Pelinel și de fiul lor, Milan, au mers să viziteze Dino Park de la Râșnov. Măsurile de protecție impuse de Borcea au fost extrem de stricte.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

“Chiar purtăm masca, deși nu pot spune că este confortabilă. Dar nu risc nimic, nu mă joc cu sănătatea mea și a celor dragi. Mască, dezinfectant, ne spălăm și de 30 de ori pe zi dacă trebuie”, a spus Cristi Borcea pentru Libertatea.

Borcea și-a luat pauză de la afaceri

Cristi Borcea a mai spus că și-a luat o pauză de la afaceri și preferă să stea mai mult cu familia. Are și un motiv întemeiat pentru că ultimii 3 copii, Melissa, Alex și Gloria, au sosit din SUA.

Da, sunt fericit. Mi-am luat pauză de la afaceri, de la tot, cât timp vor sta ei aici, nu știu dacă voi mai ajunge la birou. Le dedic lor timpul, fiindcă mi-era dor de ei.

Îmi mai iau o vacanță, a început să mă prindă bine viața de familist. Mi-a fost greu fără ei, nici eu n-am putut să merg în America, nici ei nu au avut cum să ajungă aici.

Reclamă
Reclamă

Toți nouă sunt ceea ce am eu mai de preț. Se înțeleg foarte bine și se sprijină, în orice problemă. De fapt, de asta sunt cel mai mândru, aceasta este bogăția mea. Eu sunt mai sentimental și când îi văd, uneori, îmi dau lacrimile”, a spus Borcea pentru sursa citată. 

Cristi Borcea (50 de ani) are 9 copii, cu vârste între un an și jumătate și 23 de ani. Au fost făcuți cu 4 femei diferite. Patrick (23 de ani) și gemenii Antonia și Angelo (17 ani), cu Mihaela, George (9 ani) și Gloria (7 ani), cu Alina Vidican, Carolyn (14 ani), cu avocata Simona Voiculescu și Milan (4 ani) și gemenele Indira și Rania (1.5 ani), cu Valentina.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va ajunge FCSB în turul 3 preliminar al Ligii Campionilor?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
10:11
Prima etapă a sezonului de Super Rally, de la Alba Iulia, LIVE VIDEO în AntenaPLAY (14:00)
9:55
Petrolul a pus ochii pe doi jucători de la FCSB, chiar înaintea meciului direct: “Ne-am interesat. Ar fi un plus”
9:48
Denis Alibec, „ședință” cu liderul galeriei FCSB-ului: „Sper să fi înțeles, să nu mai aibă gesturi pe teren”
9:14
Starul dorit de Cristi Chivu la Inter și-a dat acordul și semnează. Suma plătită pentru transfer
9:04
Mirel Rădoi propune încă un român la Parma, după plecarea lui Valentin Mihăilă: “Ar face faţă cu brio”
8:47
Mihai Stoica, ironii pentru un adversar înainte de Petrolul – FCSB: „Am citit-o pe ultima”
1 Cele mai tari transferuri din vara din 2025 | Florian Wirtz, transferat de Liverpool. Trent Alexander-Arnold, la Real Madrid 2 Pe cine poate întâlni CFR Cluj în turul 3 preliminar Europa League! Traseu de coşmar pentru echipa lui Dan Petrescu 3 “Va fi titular!” Elias Charalambous trece peste decizia lui Gigi Becali! Anunțul antrenorului de la FCSB 4 VIDEOAlexandru Mitriţă, o nouă “dublă” fabuloasă în China. Victorie categorică în duelul cu alţi doi români 5 Antrenorul lui Lugano a gafat atunci când a vorbit despre CFR Cluj! Ce a putut spune înaintea dublei din Europa League 6 Constantin Budescu, aproape să semneze cu noua echipă. Unde va evolua după despărţirea de Gloria Buzău
Citește și