”N-am mai ieșit din bârlog cu pandemia asta din martie, n-am mai călătorit nici măcar local pentru că este un risc care nu e necesar în momentul de față.
Dar să sperăm că ne vine rândul la vaccin și se mai deschid portițele de siguranță. Sunt în Oklahoma acum, normal că o să mă vaccinez”, a spus Nadia Comăneci pentru Digi Sport.
Nadia a renunțat la gimnastică în 1984, având un palmares de 24 de medalii, dintre care 16 de aur, la JO, Campionate Mondiale și Europene.
Nadia Comăneci, mesaj pentru români
Nadia Comăneci a ținut să le transmită românilor un mesaj, cu ocazia sărbătorilor de iarnă.
”Pot să spun că a fost un an acest an extrem de dificil pentru țara noastră și pentru întreaga planetă în acest an pandemic. Să sperăm că această victorie a sportului care a revenit pe hartă în momentul de față aduce o bucurie și un zâmbet, o speranță că anul 2021 va fi mult mai bun decât acesta”, a mai spus Nadia.
- Nadia Comăneci vrea să se vaccineze anti-Covid
- Nadia Comăneci mesaj pentru români
- Ecuador - Germania e live pe Antena 1 şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- Curacao - Coasta de Fildeş e live pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- Mutu şi Andone îl apără pe Cristiano Ronaldo: “Nu poate fi contestat”
- Ce i-a putut dezvălui Sorin Grindeanu lui Gigi Becali, după ce Guvernul Veștea a picat: „Nu-mi vine să cred”
- “E top”. Corina Caciuc i-a lăsat “mască” pe toţi. Evenimentul unde soţia lui Laurenţiu Reghecampf a făcut furori
- (P) Ce tipuri de cazinouri online preferă jucătorii experimentați
- A fost înşelată de soţul milionar cu cea mai bună prietenă a ei, iar acum a luat o decizie radicală!































