”N-am mai ieșit din bârlog cu pandemia asta din martie, n-am mai călătorit nici măcar local pentru că este un risc care nu e necesar în momentul de față.
Dar să sperăm că ne vine rândul la vaccin și se mai deschid portițele de siguranță. Sunt în Oklahoma acum, normal că o să mă vaccinez”, a spus Nadia Comăneci pentru Digi Sport.
Nadia a renunțat la gimnastică în 1984, având un palmares de 24 de medalii, dintre care 16 de aur, la JO, Campionate Mondiale și Europene.
Nadia Comăneci, mesaj pentru români
Nadia Comăneci a ținut să le transmită românilor un mesaj, cu ocazia sărbătorilor de iarnă.
”Pot să spun că a fost un an acest an extrem de dificil pentru țara noastră și pentru întreaga planetă în acest an pandemic. Să sperăm că această victorie a sportului care a revenit pe hartă în momentul de față aduce o bucurie și un zâmbet, o speranță că anul 2021 va fi mult mai bun decât acesta”, a mai spus Nadia.
- Nadia Comăneci vrea să se vaccineze anti-Covid
- Nadia Comăneci mesaj pentru români
- Argentina - Austria e luni, de la ora 20:00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- Franța - Iraq e luni spre marți noapte, de la ora 00:00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- Cum a putut apărea, într-un avion privat, iubita celebrului milionar care a renunţat la cetăţenia română!
- Celebrul partener de afaceri al lui Adrian Mutu îi premiază pe absolvenţii care iau 10 la BAC! Suma oferită
- Gigi Becali: “Îi mulțumesc judecătorului!” Cum poate câştiga latifundiarul 48 de milioane de euro
- (P) Sponsorizarea sportivă și legătura cu industria de casino
- Ultraşii lui Dinamo continuă protestul şi în noul sezon. Mesaj categoric pentru Andrei Nicolescu































