
Instagram Anamaria Prodan
”Mircea Lucescu este altceva. Pentru mine, nea Mircea este Dumnezeu. Non-stop am vorbit cu Mircea Lucescu și despre problemele mele personale. Nea Mircea mi-a zis așa: `Eu toată viața, am avut-o pe soția mea lângă mine.
A stat lângă mine ca o leoaică și a urmărit fiecare pas`. Și el a fost bărbat frumos. Orice bărbat care e mare are tentații. Soția a stat lângă el și el a stat alături de ea. Casa e casă. Familia trebuie să fie sfântă”, a spus Prodan, la podcastul lui Codin Maticiuc.
Anamaria Prodan, dezvăluiri despre milionarul care ar deține informații compromițătoare despre Laurențiu Reghecampf
Anamaria Prodan așteaptă cu nerăbdare să înceapă procesul de divorț cu Laurențiu Reghecampf. Prima înfățișare este programată pe 7 februarie, la Judecătoria Buftea. Atunci e de așteaptat să aibă loc prima confruntare, față în față, între cei doi soți. Antrenorul Universității Craiova nu și-a dorit ca separarea să aibă loc cu rapiditate, la un cabinet notarial.
Reghecampf și-a găsit deja fericirea în brațele amantei Corina Caciuc, cea care este însărcinată și urmează să nască la începutul lunii mai. Aceștia tocmai și-ar fi cumpărat un apartament într-un cartier rezidențial în Craiova.
„Laur e omul care se supune. Am văzut lucrurile astea de-a lungul anilor. Când Gigi Becali a ieșit și l-a făcut zob, n-a scos un cuvânt. De ce? Pentru că știa că îl are la mână Gigi Becali. (Codin Maticiuc: Tu îl ai la mână pe Reghecampf?) Eu nu îl am la mână.
Astea (n.r. mesajele primite de la el) sunt dovezi grăitoare că omul și-a devalizat familia și ce m-a durut cel mai tare și m-a făcut să iau atitudine este că e premeditat nu de o zi, de ani!„, a spus Anamaria Prodan în podcastul cu Natanticu și Codin Maticiuc.
- Anamaria Prodan a primit sfaturi de la Mircea Lucescu
- Prodan, scandal uriaș cu Laurențiu Reghecampf
- Austria - România e live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY, pe 7 iunie, de la ora 21:45
- Marele Premiu al Spaniei e în AntenaPLAY, în perioada 30 mai - 1 iunie
- Anunţul important făcut de fostul milionar care şi-a pierdut întreaga avere de peste 20 de milioane de euro!
- Milionarul român care are 9 copii cu 4 femei diferite şochează din nou: “Aveam un milion şi jumătate de dolari cash în casă”
- În ce domeniu s-a putut angaja unica fiică a lui Ion Ţiriac. Ioana a dat lovitura şi a urcat rapid în top
- Ce a putut să spună Cristi Borcea despre Mihaela, prima lui soţie. În ce relaţii au rămas după divorţ: “Sunt condamnat”
- Vedeta cu părinţi miliardari, surprinsă în metrou. “Nimeni nu m-a recunoscut”