Instagram Anamaria Prodan
Anamaria Prodan susţine că Reghecampf o înşeală de10 ani de zile. În tot acest timp, Anamaria Prodan sugerează că soţul ei ar fi apelat la resursele familiei pentru a-şi răsfăţa celelalte femei din viaţa lui.
“În 8-10 ani și-a satisfăcut fanteziile pe munca familiei”, a spus Anamaria Prodan într-un interviu acordat click.ro.
Mariana Pfeiffer, prima soţie a lui Reghecampf, i-a devenit amantă bărbatului
Laurenţiu Reghecampf s-a căsătorit cu Anamaria Prodan după ce a decis să se despartă de prima soţie. Culmea, deşi a anunţat-o că o părăseşte, Reghecampf a continuat să se întâlnească cu ea.
Chiar Mariana Pfeiffer a dezvăluit acest lucru, într-un interviu acordat cu câţiva ani în urmă.
”Mă culcam cu Laurenţiu, deşi nu eram divorţaţi, iar el era cu Ana. Eram soţia lui, dar mă simţeam ca o amantă! Ce-a făcut ea am făcut şi eu! Laurenţiu mă mângâia pe picior, îi plăcea asta… Apoi am făcut dragoste la subsol, în timp ce el era cu Ana, în Germania.
Am făcut dragoste cu el şi la Târgovişte, el fiind căsătorit atunci cu Anamaria, iar eu fiind divorţată. Veneam de la aeroport și am mers la Târgovişte, în timp ce Ana rămăsese în America”, spunea Mariana Pfeiffer în trecut, conform spynews.ro.
- Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf vor divorţa
- Ce a spus despre amantele soţului ei
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Manchester City, „victima” preferată a lui Rodrygo. Brazilianul, primul gol la Real Madrid după nouă luni
- Fiul cel mare al lui Ion Țiriac, apariție rară. Cum arată, la 49 de ani, moștenitorul imperiului financiar
- (P) Piesele care fac diferența în proiectele tale de construcții
- În ce a investit Adrian Ilie primul milion de dolari! Din ce face acum o avere: “E mai bine să nu ştie lumea”
- (P) Cele mai populare 5 tipuri de rochii de seară pentru evenimente speciale




























