Închide meniul

Prima reacţie după petrecerea cu 26 de bărbaţi, 9 femei, droguri şi arme. Un bărbat a povestit tot ce s-a întâmplat la petrecerea scandaloasă

Antena Sport Publicat: 30 mai 2020, 12:08

Comentarii
Prima reacţie după petrecerea cu 26 de bărbaţi, 9 femei, droguri şi arme. Un bărbat a povestit tot ce s-a întâmplat la petrecerea scandaloasă

Reacția arbitrului sloven implicat într-o petrecere scandaloasă cu 26 de bărbați și 9 femei. Ce decizie a luat Poliția

La petrecere au participat 26 de bărbaţi şi 9 femei. La percheziţii, poliţiştii au găsit droguri şi arme. Slavko Vincic a fost asistentul lui Damir Skomina, unul dintre cei mai buni arbitri din lume. În acest sezon, Vincic a condus 3 meciuri din Champions League şi unul din Europa League. El a încercat să se apere și a dezvăluit că s-au întâlnit pentru a vorbi despre afaceri, nicidecum să întrețină relaxații sexuale cu acele femei.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Slavko Vincic spune că petrecerea a fost, de fapt, o întâlnire de afaceri

”S-a întâmplat să fiu și în acel loc. Am propria mea companie și am fost în Bosnia și Herțegovina pentru o întâlnire de afaceri. Am acceptat invitația la prânz și s-a dovedit a fi cea mai mare greșeală a mea. Îmi pare rău.

Stăteam la masă cu oamenii din companie, iar deodată a venit poliția și s-a întâmplat ce s-a întâmplat. Nu am nicio legătură cu grupul care a fost arestat și reținut și nici partenerii mei de afaceri”, a spus Vincic, potrivit presei din Slovenia.

Slavko Vinci spune că Poliția l-a scos din arest

Arbitrul a mărturisit că i-a convins cu greu pe polițiști că el nu este implicat în acea ”orgie”. În cele din urmă, oamenii legii au fost convinși și l-au eliberat.

”Ne-au dus cu adevărat la poliție și ne-au examinat ca martori. Când s-a dovedit că nici nu îi știam, atunci au luat decizia să mă elibereze. Am revenit acasă vineri seara. Un coșmar, ce pot spune. Trec printr-o perioadă dificilă, vreau să dorm bine, să am liniște și confidențialitate.

Reclamă
Reclamă

Întregul eveniment a fost împachetat în așa fel încât să fie dramatic. Nu au fost orgii, nu am văzut nicio armă. Stăteam să discutăm afaceri, moment în care Poliția a intervenit în jurul orei 20:00”, a mai povestit Vincic.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ar trebui păstrat Dennis Politic la FCSB?
Loading ... Loading ...
Citește și:
19:32
Acum este clar! Unde joacă Radu Drăgușin? Englezii au anunţat decizia luată de Tottenham
19:20
LIVE SCORE“U” Cluj – FC Argeș 2-0. Meci spectaculos pentru play-off. Două goluri în două minute
19:20
Echipa care vrea să-l transfere pe Lionel Messi. Revenire de senzație pregătită
19:00
Hermannstadt – Rapid LIVE TEXT (20:30). Giuleştenii continuă lupta pentru locul 1. Echipele de start
19:00
Doliu la Inter. A murit la 39 de ani, soţia lui este o pictoriţă din România!
18:40
Gabriela Ruse, eliminată în primul tur de la Transylvania Open. Eșec în trei seturi pentru româncă
1 A trecut vizita medicală și a semnat cu FCSB! Toate detaliile despre transfer 2 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. Karim Benzema a semnat! 3 Jucătorul care face vizita medicală şi semnează azi cu FCSB. Suma de transfer 4 Pe cine ameninţă PAOK cu judecata, după moartea celor șapte suporteri greci în România 5 Gigi Becali pregăteşte cea mai tare lovitură din ultimii ani, la FCSB: “Aş da pe el 3 milioane de euro” 6 Mircea Lucescu, internat de urgenţă la Spitalul Universitar! Ce se întâmplă cu selecţionerul României
Citește și