Foto

“Prinţesa!” Femeia care i-ar fi fost iubită lui Laurenţiu Reghecampf înaintea Corinei Caciuc este de o frumuseţe răpitoare

Publicat: 21 august 2022, 11:11 / Actualizat: 21 august 2022, 16:50

Comentarii
“Prinţesa!” Femeia care i-ar fi fost iubită lui Laurenţiu Reghecampf înaintea Corinei Caciuc este de o frumuseţe răpitoare

Anamaria Prodan este în plin scandal de divorţ / Hepta

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Laurenţiu Reghecampf a decis să îşi părăsească soţia după ce şi-a asumat relaţia cu Corina Caciuc. Laurenţiu Reghecampf şi Anamaria Prodan sunt în plin scandal de divorţ.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Infidelităţile bărbatului sunt cele care ar fi dus la divorţul de Anamaria Prodan. Singura relaţie extraconjugală asumată de Laurenţiu Reghecampf a fost cea cu Corina Caciuc. De-a lungul timpul au apărut informaţii conform cărora soţul Anamariei Prodan ar fi avut şi alte relaţii. Iar una dintre ele ar fi fost cu Florentina Raiciu (33 de ani).

Florentina Raiciu este o tânără extrem de frumoasă, care se afişează în cele mai luxoase locaţii pe reţelele de socializare. Fiecare postare a Florentinei Raiciu se lasă cu inimioare şi mesaje din partea fanilor.

Prinţesa” sau “Noapte liniştită, frumoasă doamnă” sunt doar câteva din mesajele primite la una dintre cele mai recente postări.

Anamaria Prodan, avertizată de Gigi Becali

Chiar dacă presupusa relaţie cu Laurenţiu Reghecampf nu a fost confirmată, Anamaria Prodan a vorbit despre Florentina Raiciu.Florentina Raiciu și Laurențiu Reghecampf s-ar fi cunoscut în Dubai. Gigi Becali este cel care a avertizat-o pe Anamaria Prodan despre ceea ce s-ar fi întâmplat cu soțul ei.

Reclamă
Reclamă

Totuși, vedeta nu a vrut să-l creadă pe patronul lui FCSB. Tehnicianul Universității Craiova i-ar fi oferit bani fostei asistente TV pentru a-și deschide un salon de înfrumusețare în București. Raiciu s-ar fi temut de furia Anamariei.

Nu m-aș fi dus în viața mea să îi bat amantele lui Reghecampf. Asta, ultima, era la botul calului, în Dubai, stătea unde aveam și eu casă, acolo o cantonase. Mi-a zis Gigi Becali (n.r. dacă e sigură că Reghecampf a înșelat-o cu Florentina Raiciu). A zis pe post. Gigi este super relaxat, nu vorbește neacoperit niciodată.

Eu am găsit numărul Florentinei, vorbea cu ea, mi se pare. Gigi a zis că de opt ani a luat banii familiei, a făcut afaceri, a deschis domnișoarei salon în Dorobanți. Eu nici nu am văzut-o în realitate vreodată și poate să îți confirme domnișoara. Am înțeles că îi era frică de mine… eu nu bat domnișoare„, a spus Anamaria Prodan în cadrul podcastului cu Natanticu și Codin Maticiuc.

Reclamă

Nu vreau să comentez acest subiect. Mulțumesc”, a fost reacţia Florentinei Raiciu în momentul în care a fost întrebată despre o presupusă relaţie cu Laurenţiu Reghecampf, conform redacţia.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuși Marius Baciu să ducă FCSB în preliminariile Conference League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
17:28

Octavian Popescu, ironie la adresa lui Gică Hagi? Fotografia publicată de fotbalistul FCSB-ului

17:05

Canada – Norvegia, 17:20, LIVE VIDEO. Spectacol total la Campionatul Mondial de hochei

17:04

Cum a aflat Mikel Arteta că Arsenal a cucerit titlul în Anglia! Dezvăluirea făcută de tehnicianul „tunarilor”

16:58

VideoAntenaSport Update. Cele mai tari știri ale zilei de 21 mai

16:37

“Un meci nebun” Prima reacţie a lui Jaqueline Cristian după ce a reuşit o performanţă unică în carieră!

16:36

Dan Șucu a dat lovitura: 7 milioane de euro pentru atacantul adus de la AC Milan

1 Transfer de Liga Campionilor pentru Al-Hamlawi. Suma oferită pentru jucătorul Universității Craiova 2 Dinamo a făcut un transfer de la FC Argeș. Mutare surpriză 3 Presa din Rusia anunță cine îl înlocuiește pe Răzvan Lucescu la PAOK 4 LPF a decis când se joacă Dinamo – FCSB / Botoșani, finala barajului pentru Conference League 5 Decizia luată de Florinel Coman în privinţa întoarcerii la FCSB! 6 Universitatea Craiova a ofertat un jucător de la U Cluj înainte de finala pentru campionat
Citește și