Foto

“Prinţişorul Craiovei”, jefuit în “Insula Milionarilor”, în timp ce se distra copios cu şampanie scumpă

Publicat: 6 iunie 2024, 12:54 / Actualizat: 19 iulie 2024, 17:11

Comentarii
Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

“Prinţişorul Craiovei” a fost jefuit în “Insula Milionarilor”, aşa cum este supranumită Mykonos. Adrian Mititelu Jr a postat pe reţelele de socializare o poză care spune totul despre situaţia prin care a trecut.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Conform prosport.ro, Adrian Mititelu Jr a fost călcat de hoţii din Mykonos, în timp ce se afla în altă vilă, unde se distra copios cu gaşca sa de prieteni cu care se află în cunoscuta insulă.

“Prinţişorul Craiovei”, jefuit în “Insula Milionarilor”, în timp ce se distra copios cu şampanie scumpă

La sosirea înapoi la vila unde era cazat, acesta a găsit uşa spartă. Încă nu ştim ce pagube au provocat hoţii din Mykonos. “Mykonos, o locaţie sigură”, a scris pe Insta Story fiul patronului lui FC U Craiova.

Mititelu Jr nu scapă de probleme. Incidentul din Mykonos vine la mai mult de o lună de când a fost la un pas de moarte, fiind în comă nu mai puţin de 10 ore.

Reclamă
Reclamă

Adrian Mititelu Jr (26 de ani) a fost la câteva clipe de moarte, după o supradoză de pastile, dar a fost salvat de la Floreasca, unde a fost internat la ATI.

Adrian Mititelu, aproape de moarte

„Am stat în comă 10 ore! De sâmbătă noaptea și până duminică. Abia duminică după amiază doctorii au reușit să mă stabilizeze și le mulțumesc mult pe această cale. Mi-au spus că, dacă mă găseau cu câteva minute mai târziu, nu mai aveau ce face.

Am luat mai multe, nu mai stiu ce… dar au fost amestecate. În momentul de față sunt stabil, mă simt bine. Sper ca în 2-3 zile să ies din spital.

Reclamă

Le mulțumesc tuturor celor care m-au ajutat, în special doctorilor. Le mulțumesc celor care mi-au transmis mesaje de încurajare și de prietenie. Le-am citit pe toate și mi-au dat putere”, a spus Mititelu, la acel moment.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Este Capul Verde cea mai frumoasă poveste de la Cupa Mondială?
Loading ... Loading ...
Citește și:
18:00

Răzvan Lucescu, prezentat oficial la noua echipă. Ce salariu uriaş va avea antrenorul român

17:49

Stefano Domenicali, anunţ important despre acest sezon de Formula 1: “Vom impementa planul nostru”

17:41

VIDEONebunie totală la aeroport la revenirea echipei Capului Verde de la Campionatul Mondial

17:37

Anunţul făcut de Carlo Ancelotti despre Neymar, înaintea duelului “de foc” Brazilia – Norvegia: “Cred că se va întâmpla”

17:30

LIVE VIDEOCursa Marelui Premiu al Marii Britanii e ACUM, în direct pe Antena 1 şi live în AntenaPLAY. Antonelli, depăşit la start

17:23

Fanii FCSB, disperaţi după dezastrul din amicalul cu Union SG: “Ruşine lui Gigi Becali!”

1 Rică Răducanu, în stare gravă la spital: are două coaste rupte, umărul dislocat şi lovituri la cap! 2 “FIFA, faceți ceva”. Henry, contrariat după ce Messi a fost “jucătorul meciului” în Argentina – Capul Verde 3 Oferta uriașă primită de Vozinha după Campionatul Mondial! Ce s-a întâmplat după ce l-a cucerit pe Messi 4 FIFA, o nouă lovitură pentru Istvan Kovacs. Ce se întâmplă cu arbitrul la Campionatul Mondial 5 Decizie în privinţa lui Istvan Kovacs. Au fost anunţaţi primii arbitri pentru optimile CM 2026 6 VIDEOArgentina – Capul Verde 3-2! Dramatism total! Insularii au fost aproape de o calificare istorică! Messi ajunge în optimi
Citește și