Provocarea lunii, pe timp de pandemie, în cadrul emisiunii Xtra Night Show. "Distracţie în online"

Antena Sport Publicat: 18 noiembrie 2020, 11:30 / Actualizat: 11 mai 2021, 18:31

Comentarii

Ruleta Celebritatilor de la Betano a adunat mai multe vedete carora li s-au alaturat pe rand fanii lor ca sa experimenteze jocul la ruleta. La masă a fost distracţie, iar pe canalele lor de Social Media fanii s-au alaturat, i-au urmarit si le-au oferit tips & tricks în timp real. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Liviu Vârciu a fost învinsul lui Capatos, cel puţin aşa s-a lăudat gazda emisiunii, care vă îndeamnă să îl urmăriţi pe acesta pe reţelele sale de socializare după ce a provocat-o pe Giulia Anghelescu la distracție în online. 

Liviu a dezvăluit de asemenea ce a mai făcut în pandemie, ce proiecte mai are și cum s-a adaptat la noua realitate virtuala. Vedeta a povestit şi ultima amintire de la Las Vegas, patria jocurilor de noroc. 

"Este perfect pentru one-time experience, dar tot mai ok este să te distrezi online, de oriunde îţi doreşti", susţine Liviu Vârciu. Pe conturile lui de socializare poţi vedea ce pune la cale pentru diseară. 

Reclamă
Reclamă

Tot din Xtra Night Show, aflăm că, la fel ca gazda Capatos, Liviu Vârciu intră şi el seara pe Zoom cu prietenii şi se joacă la Ruleta Exclusivă Betano dar mai incearcă și celelalte mese de Blackjack sau Baccarat. Dacă intrați pe canalele de Facebook și Instagram ale vedetelor Liviu şi Giulia, le puteți da sfaturi și chiar stați cu ei la masă unde veți avea parte de o mare surpriză, pe care vă lăsăm pe voi să o descoperiţi.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Care e cel mai mare jucător "şlefuit" de Mircea Lucescu?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
20:51

Dani Coman a răbufnit după meci. Probleme cu banii la FC Argeş? “Trag un semnal de alarmă”

20:45

U Cluj – U Craiova LIVE TEXT (21:30) Duelul pentru titlu se încinge. Echipele de start

20:30

Rapid a remizat cu FC Argeș, iar vestiarul giuleştenilor fierbe! Ce gest a făcut Alex Dobre

20:15

Federaţia Internaţională de Nataţie a ridicat sancţiunile împotriva sportivilor din Rusia şi Belarus

20:07

Surpriză pregătită de Gică Hagi! Victor Piţurcă, pe lista “Regelui”

19:54

Edi Iordănescu, atac la FRF: “Mi se pare o mare nedreptate!”

1 Atac incredibil la Chivu, după ce Inter s-a apropiat de titlu: „Supraevaluat și arogant” 2 Scenariu de urgență pregătit de FIFA: șansă pentru Italia la Mondial. De ce România nu e luată în calcul 3 Farul i-a găsit înlocuitor lui Ianis Zicu! Componentul Generației de Aur, marele favorit 4 Răsturnare de situaţie! Cristi Chivu primeşte o lovitură dură la Inter: “99% se face” 5 Efectul neașteptat al „masacrului electoral” din Ungaria. Ce se întâmplă cu Sepsi și Csikszereda 6 Como 3-4 Inter. Ce nebunie de meci. Inter revine de la 0-2 și face un pas uriaș spre titlu
Citește și