De această dată nu mai ia în calcul să participe lângă Adrian Robert Grigoriţă, ci să îl aibă alături de Ianis Hagi. Este convinsă că şi-ar mări astfel şansele de a da lovitura.
Ruby vrea să concureze cu Ianis Hagi la Asia Express
Ruby este sigură că Ianis Hagi şi-ar putea face cel mai bun cantonament în Asia. Fiul "Reglui-ar întoarce în cea mai bună formă la Rangers.
„Eu am auzit la știri despre Ianis, acum vreo 2-3 săptămâni, că este foarte talentat, că face treabă cu mingea. S-ar putea să facă treabă. Îl luăm cu noi, îl punem la treabă în India. E tânăr, e în putere", a anunţat Ruby pentru PRO FM.
Ruby are o notorietate incredibilă. Artista din Medgidia are nu mai puţin de 1.4 milioane de urmăritori pe Instagram. Internaţionalul român are un număr mai mic de fani pe reţelele sociale. Ianis Hagi este urmărit de 255.000 de oameni.
- Ruby are planuri mari alături de Ianis Hagi
- Mijlocaşul lui Rangers, chemat în lupta pentru trofeul Asia Express
- Cupa Mondială 2025 la tenis de masă e live în AntenaPLAY (14-20 aprilie)
- Marele Premiu al Arabiei Saudite este live în AntenaPLAY, duminică, de la ora 20:00
- Suma primită de Ilie Năstase de la statul român, pe lângă pensie. Cu cât este răsplătit fostul sportiv
- Ce scrie, de fapt, în buletinul lui Ion Ţiriac. Care este numele real al magnatului român
- Momentul dramatic care l-a făcut pe Sabin Ilie să se prăbuşească emoţional şi să piardă o avere!
- „I-am îmbătat pe băieţii dictatorului” Dezvăluirile incredibile ale milionarului care şi-a tocat averea!
- (P) Un decor prietenos începe cu detalii: cum alegi scaune bar fără compromis la stil