5 jucători de la FCSB sunt acuzați că au încălcat legea: căpitanul Tănase, Adi Popa, Vană, Pantaru și Oaida au fost surprinși la antrenament la baza FCSB din Berceni.
”Ce au făcut? Nu s-a organizat nimic, nu au jucat fotbal. Stau separat, unul aleargă, altul trage la aparate. Ajungem să fabulăm? Treaba lor ce fac în perioada viitoare. E baza lor. Nu stau la un metru unul de celălalt. Pai atunci, să oprească autobuzele, mă, unde stau 6-7 oameni. Nu putem opri viața în loc. Măsurile sunt bine luate, pentru a evita ceva”, a spus Gigi Becali în exclusivitate la AntenaSport.
Gigi Becali spune că jucătorii nu au încălcat legea
Patronul FCSB mai spune că cei 5 jucători nu au încălcat legea și că au respectat restricțiile de distanțare socială impuse de autorități.
”Oamenii se duc la serviciu, la construcții? Oamenii se antrenează la sala de sport, separat, sunt 30 de hectare. Nu poți sta izolat pe 30 de hectare, 6 inși? Acolo e serviciu lui. Importantă este distanțarea socială.
Eu am clădiri în care pot găzdui 2.000 de oameni. Fiecare are camera lui, pot dormi acolo. Scrie pe ușă ”Tănase”. Nu fac duș acolo. Dacă ar vrea, ar putea”, a mai spus Gigi Becali.
- 5 jucători de la FCSB s-au antrenat la Baza din Berceni
- Gigi Becali spune că jucătorii nu au încălcat legea
- Patronul FCSB spune că aceștia au respectat distanțarea socială
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- (P) Idei de amenajare cu riflaje decorative – cum să transformi un perete banal într-un element de design cu personalitate
- “Am probleme” Câţi angajaţi poate avea milionarul român care are 9 copii cu 4 femei!
- Din ce afaceri face bani Nadia Comăneci în SUA. Averea fabuloasă pe care a strâns-o “Zeiţa de la Montreal”
- (P) Top 3 modele de pijamale pentru copii care îi vor încânta pe cei mici
- “Ceva incredibil” Lovitura de proporţii pregătită de milionarul român care are avion privat, dar merge cu metroul

































