Sandra Izbaşa este în culmea fericii. A fost cerută în căsătorie de iubitul său chiar în prima zi de Crăciun. Fosta mare gimnastă a spus un "DA" mare.
"DA!" Cel mai special Crăciun! Am primit cel mai minunat cadou pe care şi-l poate dori o femeie vreodată! Încă de mici, cu toate visăm şi ne proiectăm momentul în care prinţul descalecă de pe calul său alb şi ne mărturiseşte iubire veşnică!
Prinţul meu a făcut-o în dimineaţa de Crăciun, cu multă emoţie, candoare, curaj şi umor, într-un moment în care îmi doream enorm, însă nu îndrăzneam să îmi imaginez că ar putea fi posibil! Îţi mulţumesc pentru că exişti, dar mai ales pentru că de acum, vom exista împreună pentru totdeauna! Te ador infinit! @razvanbanica1", a scris Izbaşa pe Facebook.
Cine este Sandra Izbaşa
Sandra Izbaşa este una dintre cele mai bune gimnaste românce din istorie. Izbaşa are două medalii olimpice de aur în palmares: aur la sol (Beijing 2008) și aur la sărituri (Londra 2012), dar și cinci titluri europene şi un argint mondial.
Sandra Izbaşa s-a retras din activitate în 2014.
- Sandra Izbaşa a fost cerută în căsătorie
- Fosta gimnastă a făcut anunţul pe reţelele de socializare
- Norvegia - Franţa e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Senegal - Irak e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY
- Afacerea în care fraţii Pavăl au investit 1 miliard de euro! Ce lovitură de proporţii pregătesc, după preluarea Carrefour România
- (P) Cum alegi aparatura stomatologică potrivită pentru cabinetul tău? 12 sfaturi utile
- (P) Matcha, gusturi verzi și băuturi care schimbă rutina zilnică
- Încasează trei pensii de la stat și e gata să facă o investiție de proporții pentru români: „Absolut demențială”
- “Noul Messi”, la Real Madrid! Lovitura dată de Florentino Perez

































