Cei doi au fost internați în spital, fiind suspecți de infectare cu Covid-19. Totul s-a întâmplat în luna aprilie, atunci când, într-o zi, tatăl a apelat la cadrele medicale, susținând că fiul său respiră foarte greu.
Doctorii l-au resuscitat și au încercat să îl salveze, dar totul în zadar. Lumea a crezut că decesul a venit din cauza coronavirusului, dar Cevher Toktaş a făcut anumite dezvăluiri cutremurătoare, după 11 zile.
Jucătorul turc și-a ucis fiul de numai 5 ani
”L-am presat cu o pernă în timp ce stătea pe spate. Timp de 15 minute am făcut asta. Fiul meu se chinuia în tot acest timp. După ce a încetat să se miște am ridicat perna și am stricat la doctori, ca să elimin suspiciunile.
Nu l-am iubit niciodată pe fiul cel mic, nu știu de ce s-a întâmplat asta. Nu am nicio boală psihică, pur și simplu nu îl plăceam”, a spus fotbalistul, care riscă acum ani grei de închisoare.
- Turcul a recunoscut fapta după 11 zile
- Cei doi fuseseră internați în spital, suspecți de Covid-19
- Inițial, doctorii au crezut că fiul acestuia a murit din cauza coronavirusului
- Cursa Marelui Premiu de la Abu Dhabi e LIVE pe Antena 1 și AntenaPLAY, duminică de la 15:00
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Ce a ales să facă vedeta cu maşina de 50.000 de euro primită cadou de la Ion Ţiriac
- Ianis Hagi nu se uită la bani! Suma uriașă plătită de fotbalist pentru căruciorul fiului său, Giorgios
- Ilie Năstase începe 2026 în fața judecătorilor. „Problema” de care nu a putut scăpa
- (P) Ghid VictoryBet pentru stabilirea unor limite clare la cazino online
- Cine este Adi Vasile, noul prezentator Survivor, Faimoşi vs Războinici
































