Închide meniul

Simona Halep a vorbit deschis despre situaţia din România: "Mulţi oameni infectaţi vor veni în ţară. Va fi greu pentru spitale"

Dan Roșu Publicat: 4 aprilie 2020, 12:40

Simona Halep a vorbit deschis despre situaţia din România: "Mulţi oameni infectaţi vor veni în ţară. Va fi greu pentru spitale"

Simona Halep vorbeşte despre situaţia din România

”În Romania, situația e destul de rea în acest moment. Totul s-a închis și se va înrăutăți, pentru că mulți oameni infectați vor veni în țară, din Italia, și va fi greu pentru spitale să managerieze problema.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Simona Halep: Am 22 de zile de când nu am ieşit din casă

Eu m-am autoizolat cu o săptămână înaintea impunerii carantinei. Am 22 de zile de când n-am mai ieșit din casă. Trăim vremuri grele, dar trebuie să acceptăm realitatea. Îmi e dor de circuit, de jucătoare şi de toţi oamenii implicaţi în organizarea lor”, a spus Halep, la Eurosport.

Simona se menţine însă în formă în carantină. Halep le-a arătat fanilor cum se pregăteşte pentru revenirea în circuit. Ea a făcut genuflexiuni, abdomene și flotări chiar în livingul casei ei şi a postat filmuleţul pe Instagram. 

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Se va califica FCSB în grupa principală din Champions League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
0:30 18 iun.

Tragerea la sorţi a turului 2 preliminar Champions League | FCSB îşi află posibila adversară

0:26 18 iun.

Louis Munteanu, dezamăgit după a treia înfrângere a României U21 la EURO 2025: “Am eşuat cu toţii. Un turneu slab”

0:25 18 iun.

CFR Cluj îşi află posibila adversară din turul 2 Europa League! Emoţii şi pentru Universitatea Craiova şi U Cluj, în Conference

0:23 18 iun.

“Nivelul a fost de Liga Campionilor”. Daniel Pancu, resemnat după sfârşitul campaniei României U21 la EURO 2025

23:53

România U21 – Slovacia U21 1-2. “Tricolorii” lui Daniel Pancu au încheiat EURO 2025 cu trei înfrângeri

23:28

Hărţuitorul Emmei Răducanu a vrut să cumpere bilete la Wimbledon. Măsurile luate de organizatori

1 Florin Talpan a răbufnit când a aflat că FCSB revine în Ghencea: “Becali să îşi facă stadion! Trebuiau să mă întrebe” 2 UPDATEFCSB – Inter Club d’Escaldes şi CFR Cluj – Paksi | Tragerea la sorţi a turului 1 preliminar Champions League şi Europa League 3 Costel Gâlcă “taie în carne vie”! Jucătorul pe care nu îl mai vrea la Rapid: Ce i-a cerut patronului Dan Şucu 4 EXCLUSIVVerdictul lui Gică Craioveanu după plecarea lui Mitriţă de la Craiova: “Un pas înainte economic, dar înapoi pe plan sportiv” 5 Universitatea Craiova l-a vândut pe Alexandru Mitriţă în China, pentru două milioane de euro 6 Mihai Rotaru, după ce l-a vândut pe Alex Mitriţă în China: “A prins un contract extraordinar”
Citește și