Federația de Rugby din Australia a decis să folosească această metodă inedită, iar fanii au plătit 22 de dolari pentru ca imaginea lor să apară în tribune. La partida dintre Panthers și Newcastle Knight s-a întâmplat un lucru inedit. A apărut la tv imaginea lui Harold Shipman, cel mai mare criminal englez din istoria modernă.
Watching the Penrith / Newcastle NRL game (absolute cracker btw). Who put Harold Shipman in the crown?😂😂 pic.twitter.com/mZ78UdCCIL
— Christie W (@FFSChristie) May 31, 2020
Harold Shipman s-a sinucis în închisoare în 2004
Harold Shipman a realizat o crimă oribilă în anul 2000. Acesta a ucis 15 pacienți. Bărbatul originar din Nottingham a decis să își omoare victimile prin injecții letale.
El a fost condamnat pe viață la închisoare și a luat hotărârea de a-și pune capăt zilelor în 2004. Shipman nu a vrut să răspundă controverselor din jurul său. Se prespune că el ar fi omorât 250 de persoane în Marea Britanie.
- Un criminal în serie a apărut la tv
- Evenimentul a avut loc în Australia
- Bărbatul a omorât peste 250 de persoane
- Franţa - Anglia, finala mică a Campionatului Mondial, e duminică, de la ora 00:00, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Spania - Argentina, finala Campionatului Mondial 2026 e duminică, de la ora 22:00, live pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Ce pensie încasează Ioan Andone de la statul român: „Am avut salariul mic, nu mi-au plătit impozitele”
- Messi și Enzo au găsit sticla lui Pickford după meci! Reacția amuzantă pe care au avut-o când au văzut ce notase
- (P) Cum s-au împletit cazinourile cu marile evenimente sportive internaționale
- Care a fost, de fapt, cauza reală a decesului lui Gabi Mureşan
- Simona Halep i-a dat replica fiului lui Ion Țiriac după ce s-a afișat alături de noul iubit în loja regală de la Wimbledon
































