Foto

Soţia lui Andrei Ivan a dezvăluit sexul bebeluşului ei într-o manieră inedită: “Familie binecuvântată”

Publicat: 22 septembrie 2024, 15:00

Comentarii
Soţia lui Andrei Ivan a dezvăluit sexul bebeluşului ei într-o manieră inedită: “Familie binecuvântată”

Anda Ivan, Andrei Ivan şi fetiţa lor / Instagram Anda Ivan

Soţia lui Andrei Ivan a dezvăluit sexul bebeluşului ei într-o manieră inedită. Anda Ivan a anunţat că e însărcinată cu un băieţel.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anda şi soţul ei celebru, jucătorul Universităţii Craiova, mai au împreună o fetiţă.

Soţia lui Andrei Ivan a dezvăluit sexul bebeluşului ei într-o manieră inedită: “Familie binecuvântată”

Familie binecuvântată”, a scris Anda Ivan pe contul ei de Instagram.

Fosta gimnastă şi atacantul Universităţii Craiova sunt, aşadar, în aşteptarea unui băieţel. Şi fiica celor doi de-abia aşteaptă să îşi cunoască frăţiorul.

Ea a participat şi la şedinţa foto inedită, în urma căreia Anda şi Andrei Ivan au dezvăluit sexul bebeluşului lor.

Reclamă
Reclamă

Aproape 1.300 de like-uri a adunat postarea Andei Ivan într-o singură oră de la publicare. Printre cei care au dat like postării se numără şi Constantin Budescu.

Anda şi Andrei Ivan au primit numeroase comentarii de felicitări pe reţeaua de socializare, acolo unde fosta gimnastă e urmărită de aproape 17.000 de persoane.

Andrei Ivan vrea să câştige titlul cu Universitatea Craiova, după ce le-a refuzat pe FCSB şi Rapid: „E momentul nostru!”

Andrei Ivan vrea să câştige titlul cu Universitatea Craiova, după ce le-a refuzat pe FCSB şi pe Rapid. Atacantul oltenilor a declarat că l-a bucurat interesul primit din partea rivalelor din Liga 1.

Reclamă

Andrei Ivan evoluează la Universitatea Craiova din 2019. Atacantul de 27 de ani mai are contract cu formaţia din Bănie până în 2027.

Andrei Ivan a subliniat startul bun de sezon al Universităţii Craiova şi a transmis că echipa din Bănie nu trebuie să piardă puncte în duelurile cu echipele din subsolul clasamentului.

Întrebat despre ofertele primite, Andrei Ivan a declarat că nu a luat în calcul o plecare de la Universitatea Craiova, însă a recunoscut că interesul primit din partea rivalelor l-a bucurat.

„Ar trebui să fie momentul nostru, pentru că în fiecare an ne-am impus ceva, dar nu am putut rezolva nimic. Am avut un start foarte bun de campionat, trebuia să mai luăm nişte puncte cu echipele care sunt mai jos decât noi acum.

Acesta a fost gândul meu mereu, dar, în acelaşi timp, mă bucură când echipele din campionatul nostru sunt interesate de mine”, a declarat Andrei Ivan.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine ar trebui să fie titular în poarta României la barajul cu Turcia?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:30 25 mart.

Turcia – România LIVE TEXT (joi, 19:00). Duel crucial pentru tricolori la barajul pentru World Cup 2026

23:24 25 mart.

Ilie Dumitrescu știe cum România o poate elimina pe Turcia în barajul de Mondial: “Trebuie să înțelegem asta”

23:14 25 mart.

Recep Tayyip Erdogan, în tribune la Turcia – România

23:05 25 mart.

Elena Rybakina a bătut-o din nou pe Jessica Pegula şi e în semifinale la Miami

23:04 25 mart.

Capul Verde poate deveni campioana mondială “neoficială”. Analiza inedită a jurnaliștilor de la Marca

22:39 25 mart.

Marius Șumudică e categoric: “N-avem nicio șansă cu Turcia!”

1 Mihai Rotaru îşi face o nouă echipă la Craiova. A început selecţia 2 „Mulțumim UEFA pentru decizie” Turcii exultă după ce au aflat cine e arbitru cu România 3 Cum arată geanta de 10.000 de euro cu care Ianis Hagi s-a prezentat la plecarea naţionalei în Turcia 4 Fotbalistul nemulțumit de selecția făcută de Mircea Lucescu. A marcat 11 goluri în acest sezon de Liga 1 5 Arda Guler, cuvinte uriaşe despre Mircea Lucescu şi Gică Hagi, înainte de Turcia – România: “Sunt onorat” 6 Încă o lovitură primită de Liverpool după plecarea lui Salah. Înlocuitorul, declarat „netransferabil”
Citește și