Titi Aur a ajuns la spital după ce a fost infectat cu Covid-19. "Sunt cu mască de oxigen, la secția Chirurgie"

Antena Sport Publicat: 3 aprilie 2021, 6:56

Comentarii
Titi Aur a ajuns la spital după ce a fost infectat cu Covid-19. "Sunt cu mască de oxigen, la secția Chirurgie"

Titi Aur, infectat cu Covid-19

"Ce să fac, m-a prins virusul pe la Bârlad. Și am mare încredere în echipa medicală de aici, din acest spital. Puteam să mă urc în mașină și să plec la București, dar eu știu și m-am convins acum, că la Bârlad echipa medicală este una deosebită. Am venit duminică seara la spital aici, m-a găsit cu Covid și mi-a dat să stau acasă. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Titi Aur, infestat cu Covid-19

De ieri am venit și m-au internat, pentru că aveam probleme cu respirația. Sunt cu mască de oxigen, la secția Chirurgie și este în regulă. Echipa de medici și asistente de aici din Bârlad este nemaipomenită! Chiar o să insist să spuneți la oameni să aibă încredere în această echipă, că știe ce să facă! Se poartă extraordinar cu toți pacienții, nu numai cu mine. 

O echipă minunată, sunt apropiați de pacienți, le povestesc, sunt calzi, emoținanți! Sunt extraordinari, au învățat mult despre Covid, sunt specializați și îți povestesc ce urmează, ce se întâmplă, nu te obligă să stai, dacă vrei pleci, dacă vrei rămâni, este o atmosferă extraordinar de caldă, care îți dă multă încredere! Felicitări!", a spus Titi Aur, citat de www.vremeanoua.ro. 

Titi Aur a câştigat 8 titluri de campion al României, în anii 1995, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2006. Acesta a debutat în 1986, la Raliul Braşovului, pe o Dacia 1300. Acum, el deţine propria şcoală de pilotaj. 
 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Ştim toate echipele calificate la World Cup 2026. Cine va câştiga trofeul?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
12:25

“Doamne Dumnezeule”. Ioan Andone, reacție după ce ce Mircea Lucescu a făcut infarct: “Luni am vorbit ultima dată”

12:13

„Familia este acolo cu el oră de oră” Ce a spus Burleanu, când a aflat că Lucescu a făcut atac de cord

12:02

Fanii italieni au decis! Cine trebuie să fie selecționer după dezastrul ratării calificării la Cupa Mondială

12:00

UPDATEMircea Lucescu a suferit al doilea infarct. Care e starea lui de sănătate, după ce a fost resuscitat de trei ori

11:58

Ce surpriză. Joachim Low, aproape să preia o națională aflată la Campionatul Mondial

11:49

„Nu sunt vești bune” Kompany a făcut anunțul despre Harry Kane, înaintea dublei cu Real

1 EXCLUSIVÎncepe revoluţia: Primii titulari ai României, OUT de la naţională în era “Gică Hagi” 2 EXCLUSIVPrima condiţie pe care FRF i-a refuzat-o lui Gică Hagi, în negocierile pentru preluarea naţionalei României 3 O nouă plecare de la FCSB. Familia fotbalistului merge la Gigi Becali: “Trebuie să intervenim” 4 3 jucători, OUT de la FCSB! Decizia luată de Mirel Rădoi 5 S-a decis o altă plecare de la FCSB! Gigi Becali şi Mihai Stoica îi aduc înlocuitor 6 Mircea Lucescu şi-a încheiat mandatul de selecţioner al României. Anunţul oficial făcut de Răzvan Burleanu
Citește și