Din luna octombrie şi până acum, autorităţile au încercat să afle cui îi aparţine mica avere. Au făcut ample cercetări, dar nu au ajuns la niciun numitor comun.
Situaţie incredibilă cu care se confruntă elveţienii
În încercarea de a găsi proprietarul lingourilor, s-a apelat la ajutorul jurnaliştilor. Cazul a fost făcut public, iar cel care a pierdut cele 3 kilograme de aur este aşteptat la Parchet. Acesta va avea la dispoziţie cinci ani pentru a dovedi, cu acte, că aurul confiscat îi aparţine.
Un purtător de cuvânt al parchetului a dezvălui, pentru CNN, că s-au depus eforturi pentru a se găsi persoana care a lăsat lingourile în tren. Acestea nu au dus la niciun rezultat.
- Trei lingouri de aur, găsite într-un tren
- Proprietarul lor este căutat de 9 luni
- Marele Premiu al Olandei se vede LIVE în AntenaPLAY, în perioada 21-23 august
- Meciurile României din Liga Naţiunilor sunt exclusiv pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- A rupt tăcerea, după ce soţul milionar a înşelat-o cu cea mai bună prietenă a ei! Ce a spus despre trădarea incredibilă
- (P) Cultura pop și divertismentul digital: cum inspiră filmele și muzica lumea jocurilor
- (P) 5 Situații în care o durere de dinte nu mai poate aștepta
- (P) Care sunt cele mai bune cazinouri online cu dealeri live în România
- (P) Cererea tot mai mare pentru divertisment localizat în Europa de Est


































