Zilele trecute, Bănel a fost nevoit să meargă la poliţie, asta după ce a fost implicat într-o bătaie în zona blocurilor de lux din Mamaia, după cum anunţă Cancan. Prietenul fostului campion al României a fost bătut de un alt bărbat, totul a plecat de la două domnişoare.
Bănel Nicoliţă a ajuns la poliţie
Bănel a fost chemat pentru a-i identifica pe agresori şi, din câte se pare, după ce prietenul său a fost lovit şi pus la pâmânt ar fi fugit într-o scară de bloc pentru a nu lua şi el bătaie.
"Am observat cum respectivul a ridicat pumnul drept pentru a-l lovi pe Emil, de jos în sus, sub bărbie. Eu, fiind sportiv, știu că se numește uppercut.
Imediat după lovitură, prietenul meu a căzut la pământ, cu fața în sus, eu m-am speriat și am fugit înapoi în scara de bloc, de frică să nu iau și eu bătaie”, ar fi declarat Bănel Nicoliță, la Poliție, conform sursei de mai sus.
- Jucătorul este dublu campion al României
- A evoluat 6 ani şi jumătate pentru Steaua
- Cele mai tari momente de la Campionatul Mondial sunt în AntenaPLAY
- Marele Premiu al Ungariei se vede în Universul Antena în weekend-ul 24-26 iulie
- Cine este bărbatul de care Simona Halep s-a despărţit printr-un SMS. Cu ce a ajuns să se ocupe în prezent
- Cele 4 lucruri pe care le face femeia celebră de 77 de ani care arată ca o adolescentă pentru a se menţine în formă
- Gestul făcut de fosta ispită de la Insula Iubirii pentru iubitul ei milionar, cu 23 de ani mai în vârstă ca ea
- Cum arată, la 33 de ani, femeia care l-a exasperat pe Gigi Becali! Imagini provocatoare cu fosta asistentă TV
- (P) Ce înseamnă rulajul la bonusurile de casino și de ce diferă de la o ofertă la alta
































