Incidentul a avut loc într-o parcare din Moscova. Sportivul de 33 de ani se poate declara mulţumit că a scăpat cu viaţă. Puţin a lipsit ca bolidul său să cadă de la cel de-al 4-lea etaj!
Denis Kazionov a rămas cu bolidul suspendat
Kazionov era la volanul unui Posche Macan, iar maşina care costă peste 60.000 de euro a spart zidul. A rămas blocată la timp, roţile din faţă putând fi văzute din stradă. Imaginile au devenit imediat virale.
Hocheistul nu era singur în maşină. Soţia lui era pe scaunul din dreapta, iar pe bancheta din spate era fiul lui. Potrivit jurnaliştilor din Rusia, Denis le-a transmis poliţiştilor că a pierdut controlul din cauza podelei alunecoase.
Bolidul a suferit daune importante. Totuşi, se poate spune că Kazionov a scăpat ieftin. Întâmplarea putea avea un final dezastruos!
- Sportivul a trăit şocul vieţii
- Era în maşină cu soţia şi copilul său
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Cum a reuşit să dea o lovitură de proporţii văduva bărbatului ucis de Mario Iorgulescu
- Popescu nu se descurca cu 2.000 de euro pe lună şi vinde acum maşini aduse din Germania
- Milionarul celebru care şi-a înşelat soţia cu cea mai bună prietenă a acesteia, aproape de o schimbare radicală!
- (P) Ecosistemul de jocuri al cazinourilor online: cum funcționează jocurile, plățile și controlul-opinia experților TopBet Casino
- (P) Dr. Felix Hair Implant și tehnica Q-FUE: ce presupune și de ce este aleasă de sportivii de performanță

































