Hepta
Roberto Cazzaniga e jucător de volei în Italia. A ajuns la 42 de ani, dar n-a trecut pe la fileu precum gâsca prin apă. Din contră, a prins și echipa națională. Actualul ”căpitan” al celor de la Gipoia Del Colle a căzut în mrejele dragostei cu 15 ani în urmă. Concret, o prietenă comună i-a prezentat-o pe ”Maya”. Când Robertinho a rugat-o să-i trimită o poză, fata s-a conformat. Jucătorul a căzut lat!!! ”Maya” găsise o fotografie cu Alessandra Ambrosio… Apoi, posterele cu brazilianca de la ”Victoria’s Secret” au început să curgă.
Roberto nu s-a prins. ”Logodnica” lui i-a spus că e grav bolnav, că suferă de inimă, că are nevoie de bani. Apoi, de o ”Alfa Romeo Mito” cu zero kilometri… 1.000.000 de euro au plecat din conturile jucătorului pe parcursul celor 15 ani. Omul tot nu se prindea… Finalmente, colegii de echipă au intervenit… S-a aflat că ”Maya” era, de fapt, Valeria, 50 de ani, din Cerdena. ”Nu e nimic de râs în asta”, au spus prietenii.
- Roberto Cazzaniga a evoluat, cinci ani, pentru ”naționala” Italiei
- A început voleiul la Milano
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- De ce a dispărut cel mai cunoscut milionar al României şi patron în Liga 1. Mitică Dragomir: “L-au curățat”
- Ce pensie încasează Mircea Sandu de la Statul Român. „Nașul” a luat bani frumoși și de la UEFA
- Anthony Joshua, implicat într-un accident cu doi morţi!
- Starul lui AC Milan a dezmințit că ar avea o relație cu actrița Sydney Sweeney : “Nu mai răspândiți povești inventate”
- Nuntă mare la FCSB. David Miculescu și-a cerut iubita în căsătorie































