În 2020, în momentul în care a participat la super-show-ul de la Antena 1, Alexandra Cătineanu a făcut confesiuni tulburătoare despre sacrificiile pe care le-a făcut pentru sport.
Alexandra Cătineanu, invitată la AS.ro LIVE
“Am făcut sport de performanță, am fost componenta lotului național de handbal, am fost vicecampioană europeană și cea mai bună extremă din Europa pe postul meu, ceea ce este o mândrie. Dar din cauza unei accidentări nefericite, cariera mea s-a întrerupt. Mi-a tăiat aripile. Și atunci am fost nevoită să o iau pe alt drum. Am patru operații la același genunchi. Și mai trebuia să mai fac încă două. Operația a fost nereușită… M-am trezit la 19 ani cu patru operații. Și nu îmi mai dădea nimeni nicio șansă“, a spus, în cadrul emisiunii Chefi la cuţite, Alexandra Cătineanu.
- AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
- Alexandra Cătineanu, invitată la AS.ro LIVE
- AS.ro LIVE este de luni până vineri, de la 10.30
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Cum l-au numit arabii pe Cosmin Olăroiu, după ce au văzut gestul făcut de milionarul român în plină stradă!
- “E un moment istoric și pentru mine”. Nadia Comăneci, sărbătorită în Parlamentul European la 50 de ani de la 10-le din Montreal
- Gestul lui Cosmin Olăroiu despre care toată lumea vorbeşte. Imaginile au devenit virale în Dubai
- Diferenţa uriaşă de vârstă dintre Diana Şucu şi patronul Rapidului, Dan Şucu. Cum s-au cunoscut cei doi
- Michael B. Jordan, finanţatorul unui club din Premier League. Unde investeşte câştigătorul Premiului Oscar

































