Andreea Lițescu, prima femeie comandant de bază din România, a fost invitata de marți a lui Cătălin Oprișan la AS.ro LIVE.
Andreea Lițește e șef de bază la Wizz Air. Și-a făcut timp și pentru familie. Andreea e mamă și căsătorită tot cu un pilot, conform anchetaonline.ro. În copilărie, Andreea a practicat a rtele marţiale.
Andreea Lițescu, la AS.ro LIVE
Andreea e vedetă și într-o campanie a National Geographic, ”Explorează o nouă cale”.
“Viața ne învață în fiecare zi cum să transformăm imposibilul în posibil, sper ca drumul meu prin aviație să îi inspire pe tinerii dornici să urmeze același vis până la capăt”, a fost mesajul postat de Andreea Lițescu.
De-a lungul carierei, Andreea a adunat peste 8.000 de ore de zbor.
- AS.ro LIVE este de luni până vineri, de la 10:30, pe AS.ro şi pe antenaplay.ro.
- Andreea Lițescu, la AS.ro LIVE
- Emisiunea moderată de Cătălin Oprișan e de luni până vineri, de la 10:30
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Cum se menține în formă Gigi Becali, la 67 de ani. „Secretul” pe care i l-a dezvăluit lui Ilie Dumitrescu
- Afacerea de 30 de milioane de euro pornită de Dumitru Dragomir! Totul are legătură cu Gigi Becali: “Cel mai bun”
- Conacul lui Cristiano Ronaldo de 34,5 mil. de € e gata! “CR7” are plajă privată și un tunel subteran secret
- Suma uriaşă donată de Gigi Becali călugărilor de pe Muntele Athos: “Va fi sfânt! Rămâne în istorie”
- Dramă în Iran: fostul fotbalist a vrut să-și apere soția cu propriul corp în timpul protestelor, dar amândoi au fost uciși






























