Maria Coman a fost invitata lui Dan Pavel la AS.ro LIVE, miercuri, de la 10:30. Karatista de la Dinamo este una dintre cele mai bune din lume.
Dinamoviştii se laudă cu cea mai frumoasă şi mai talentată karatistă din ţară. Maria Coman e şi printre cele mai bune din lume.
AS.ro LIVE | Maria Coman a fost invitata lui Dan Pavel
Luna asta, Maria Coman a câştigat medalia de bronz la Europeanul de karate, sub 21 de ani, din Georgia. Karatista de la Dinamo e numărul doi în topul mondial.
“Voi munci în continuare pentru a ajunge pe locul 1, pentru că acesta este ţelul meu adevărat. Îmi place şi ideea de luptă, de adrenalină“, a spus Maria Coman în exclusivitate pentru AntenaSport.
Maria îşi va spune povestea la AS.RO LIVE cu Dan Pavel, miercuri, de la 10:30. Frumoasa karatistă a fost în sala de antrenament şi de Dragobete.
“Nu am iubit. Mă relaxez ascultînd muzică, citind, gătind, stând pe afară“, a mai spus Maria Coman. “Maria este un copil foarte conştiincios, foarte muncitor care se implică pe toate planurile. Şi la antrenament, dar şi la şcoală“, a spus Traian Iancu, antrenorul Mariei.
Nu rata poveştile Mariei Coman, miercuri, de la 10:30, în direct la AS.ro LIVE.
- Maria Coman a fost invitata lui Dan Pavel la AS.ro LIVE
- Karatista de la Dinamo este una dintre cele mai bune din lume
- Sezonul din NBA se vede exclusiv în AntenaPLAY, începând cu 26 octombrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Echipa națională, mesaj superb pentru Gabi Tamaș și Dan Alexa după succesul din Asia Express
- Legendele din sportul românesc propuse de Dan Alexa în sezonul următor de Asia Express: „Ar face față”
- Nadia Comăneci a vorbit despre plecarea din România la împlinirea vârstei de 64 de ani
- Afacerea pe care Bogdan Stelea a vândut-o, preluată de o companie gigant din China
- A murit Horia Moculescu! Compozitorul era mare fan FCSB şi i-a ţinut partea lui Becali în conflictul cu armata






























