Foto

Paula Badosa şi Stefanos Tsitsipas şi-au oficializat relaţia. Imaginea postată de cei doi

Valentin Pîrcălabu Publicat: 10 iunie 2023, 15:39

Comentarii
Paula Badosa şi Stefanos Tsitsipas şi-au oficializat relaţia. Imaginea postată de cei doi

Instagram

Paula Badosa (25 de ani) şi Stefanos Tsitsipas (24 de ani) şi-au oficializat relaţie, după ce şi-a privit în ochi fostul iubit şi i-a spus de câte ori a făcut amor într-o lună. Paula Badosa, una dintre cele mai frumoase jucătoare de tenis, nu s-a mai ferit şi a dezvăluit identitatea noului iubit.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Paula Badosa şi-a oficializat relaţia cu Stefanos Tsitsipas. Cei doi au postat pe reţelele de socializare o imagine în care apar împreună. Deşi este o surpriză uriaşă, în utlima perioadă au tot existat zvonuri despre o presupusă relaţie a celor doi.

Paula Badosa şi-a oficializat relaţia cu Stefanos Tsitsipas
Paula Badosa şi-a oficializat relaţia cu Stefanos Tsitsipas

Şi-a privit în ochi fostul iubit şi i-a spus de câte ori a făcut amor într-o lună

Recent, Paula Badosa a ţinut prima pagină a ziarelor din Spania. Invitată în emisiunea fostului iubit, jurnalistul David Broncano, Paula Badosa i-a spus acestuia de câte ori a făcut amor în ultima lună.

„Stau bine în ceea ce privește viața sexuală. Sexul face parte din pregătirea fizică. Pot spune că stau bine la acest capitol”, i-a spus Paula Badosa, conform marca.com.

Paula Badosa, care este numărul 29 WTA, nu a putut participa la Roland Garros din cauza unei accidentări.

Reclamă
Reclamă

„Când totul părea că mergea bine, noi ştiri proaste chiar înaintea unui Grand Slam. În turneul de la Roma am suferit o fractură de stres la coloana vertebrală. A fost o veste dură după un început de an atât de dificil din cauza accidentărilor.

Voi sta câteva săptămâni în afara turneelor. Mulţumesc tuturor celor care au fost mereu alături de mine”, a scris, în urmă cu câteva săptămâni, Paula Badosa.

După un început de an marcat de accidentări, Badosa a revenit la nivelul său obişnuit la Madrid şi Roma, unde a atins optimile respectiv sferturile de finală.

Reclamă

Turneul de Grand Slam de la Roland Garrod debutează duminică şi se va încheia pe 11 iunie.

În schimb, Stefanos Tsitsipas, al patrulea jucător din lume, a ajuns până în sferturile de finală, acolo unde a eliminat de Carlos Alcaraz, scor 2-6, 1-6, 6-7.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine va câştiga titlul în Premier League, în acest sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
18:19

“M-am simțit exclus, prost!” Se retrage Marica de la Farul Constanţa? Ce mesaj are pentru Gică Popescu

18:17

Vestea pe care o așteptau toți fanii Interului! Decizia luată de Procuratură, în scandalul cu arbitraje

18:10

Ședință de urgență la PAOK! Răzvan Lucescu, față în față cu Ivan Savvidis

17:44

EXCLUSIVAvocatul Simonei Halep o apără pe Ana Bărbosu! Nicolae Forminte: “Sper ca suspendarea să se reducă la un an”

17:44

EXCLUSIV„Ratează și Jocurile Olimpice…” Reacția Monicăi Roșu când a aflat de suspendarea Anei Bărbosu

17:33

Statisticienii au dat verdictul! Cine este marea favorită la câștigarea UEFA Champions League

1 Antrenorul care i-a spus “Da” lui Gigi Becali şi e gata să semneze cu FCSB: “E deja la Bucureşti” 2 Anunţul UEFA după ce s-a cerut retrogradarea clubului Inter 3 Răzvan Lucescu a făcut anunţul, după ce Mihai Stoica a spus că îl vrea la FCSB: “Am avut oameni puternici ca patroni” 4 Florin Tănase a numit antrenorul pe care îl vrea la FCSB: “A avut rezultate incredibile” 5 Gigi Becali, ultimele detalii despre noul antrenor de la FCSB: “El e norocosul” 6 Decizia luată de conducerea Rapidului în privinţa lui Gâlcă, după ce giuleştenii au fost umiliţi de Dinamo!
Citește și