Pele, internat din nou în spital
Pele a fost internat câteva zile în spitalul Albert Einstein pentru chimioterapie, dar şi pentru investigaţii, pentru a se vedea dacă s-a extins cancerul la alte organe. Starul brazilian a fost externat joi.
Fostul jucător are o tumoare la intestin, încă una la ficat şi un început de tumoare la plămân. Starea lui Pele este stabilă.
Pele a fost operat la 4 septembrie la spitalul din Sao Paulo. De atunci, el a revenit în mod regulat în spital pentru chimioterapie.
Pele a ieşit din spital şi a petrecut Crăciunul acasă
Fostul fotbalist brazilian Pele a părăsit spitalul în care a fost internat două săptămâni pentru un tratament de chimioterapie, informează lequipe.fr.
El a putut astfel să petrească sărbătorile de Crăciun în familie. Fostul internaţional pare că se simte bine.
„Astăzi, sper că trăiţi momente de dragoste, pace şi unitate, la fel ca mine. Crăciun fericit, prieteni„, a fost mesajul lui de pe Instagram.
- Pele, internat din nou în spital
- Cum se simte legendarul fotbalist
- Portugalia - Uzbekistan e marţi, de la ora 20:00, live pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Anglia - Ghana e marţi noaptea, de la ora 23:00, live pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Marea companie din România pe care Rinat Ahmetov vrea să o cumpere la jumătate de preț
- Nuntă mare la naționala României. Dennis Man s-a căsătorit și a făcut petrecere. Stanciu a fost naș
- Cine este Denisa Fazakas, iubita lui Istvan Kovacs. Cum arată şi din ce face bani
- Răzvan trece cu greu peste decesul lui Mircea Lucescu: “M-am întristat foarte tare” Şi familia este devastată
- După Asia Express şi Survivor, Gabi Tamaș se pregăteşte şi de Insula Iubirii
































