Foto

Robert Niţă, dat din nou în judecată de Andreea Bododel. Ce daune morale îi cere “Ivana Knoll de România”

Publicat: 16 septembrie 2023, 10:17

Comentarii
Robert Niţă, dat din nou în judecată de Andreea Bododel. Ce daune morale îi cere “Ivana Knoll de România”

Andreea Bododel îi cere despăgubiri lui Robert Niţă / Colaj Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Robert Niţă a fost dat din nou în judecată de Andreea Bododel. Fostul jucător al Rapidului a făcut declaraţii controversate despre fosta soţie a lui Tibi Bălan şi acum are de suferit. “Ivana Knoll de România” îi cere despăgubiri.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Fotbalistul care a contribuit la ultimul titlu câştigat de Rapid, în 2003, a ironizat-o pe ce mai înfocată fană a Farului. Bododel nu a stat pe gânduri şi l-a chemat în instanţă pe Robert Niţă.

Robert Niţă, dat din nou în judecată de Andreea Bododel

Niţă a câştigt în primă instanţă, dar scandalul este departe de a fi încheiat. Cunoscutul model (VEZI GALERIA FOTO DE MAI JOS) cere daune morale de 10.000 de euro.

Am câștigat primul, a făcut recurs și a mai înaintat o acțiune separată pentru daune morale în valoare de 10.000 de euro că am jignit-o în emisiune. Dacă așa consideră domnișoara, e dreptul ei, ai văzut că toată lumea vorbește de drepturi. E democrație.

Vrea 10.000 de euro pentru că i-am stricat imaginea, s-a simțit lezată. Așa s-a simțit și a zis hai să îl dau pe ăsta în judecată. Deci e altă acținue, separată, nu are treabă. Prima acțiune 10.000 și 10.000 de euro. Încă nu s-a dat termenul, cred că mai așteaptă să strâng bani”, a declarat Robert Niță pentru fanatik.ro.

Reclamă
Reclamă

Andreea Bododel a fost în culmea fericirii după Farul – Rapid 7-2. Camerele TV i-au surprins bucuria la golurile favoriţilor chiar în timpul partidei. Ulterior, Andreea Bododel a revenit cu un mesaj pe reţelele de socializare.

Atât am putut și noi în seara asta..7”,a scris Andreea Bododel pe reţelele de socializare. Cea supranumită „Ivana Knoll de România” a primit o replică usturătoare din partea lui Robert Niţă, fostul jucător al Rapidului. Acesta a avut un derapaj la adresa fostei soţii a lui Tiberiu Bălan, pe care a umilit-o.

A fost și în Giulești s-a pozat acolo. Mi-a zis cineva că nu era obișnuită cu Bucureștiul și în față la stadion acolo sărea peste șinele de tramvai să nu se curenteze (….) Dar e bine că reprezentante ale sexului frumos sunt pe stadioane și sunt cunoscătoare fine ale fenomenului fotbal”, a spus Robert Niță pentru sursa citată anterior.

Reclamă

Declaraţiile făcute de fostul atacant i-au adus un proces în instanţă lui Robert Niţă.

Andreea Bododel a ţinut în trecut cu Steaua

Andreea Bododel, mare fană a celor de la Farul, a recunoscut că simpatiza, iniţial, cu echipa lui Gigi Becali.

Andreea Bododel a recunoscut cea mai mare trădare din viaţa sa. Aceasta a spus că simpatiza, iniţial, cu FCSB (n.r. – fostă Steaua) înainte să devină cea mai înfocată fană a echipei lui Gică Hagi.

Până să devin «faristă», Steaua a fost echipă cu care am ținut. Din cauza sau datorită, încă nu știu ce sa zic. Și era echipa lui Becali. Deci, Steaua este FCSB. Eu nu am cunoscut altă Steaua”, a scris Andreea Bododel.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pe ce loc va termina Nuno Campos cu Dinamo în primul sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:29

EXCLUSIVGică Hagi i-a lăudat pe Edi Iordănescu şi Mircea Lucescu după victoria cu Ţara Galilor: “Sunt mulţumit”

23:19

EXCLUSIV“Unde îți vezi viitorul?”. Răspunsul dat de Florinel Coman după România – Țara Galilor 2-1

23:12

EXCLUSIVNicolae Stanciu a găsit viitorul star al naţionalei României: “M-a impresionat!”

23:12

EXCLUSIVMesajul special primit de Adi Rus înainte de a marca golul decisiv din România – Ţara Galilor

22:55

“Erling Haaland iubeşte Real Madrid. O să ajungă acolo!”. Anunţul momentului în fotbalul mondial

22:40

România – Ţara Galilor 2-1. Prima victorie pentru Hagi în noul mandat la naţională

1 UPDATEAjunge Marius Şumudică la CFR Cluj? Anunţul clar făcut de Neluţu Varga 2 Dosar penal și permis suspendat pentru antrenorul din Liga 1! A fost depistat beat la volan 3 Cele două transferuri cerute de Zeljko Kopic la Dinamo, înainte de plecare: „De acolo a plecat discuția” 4 OFICIAL | Nuno Campos, înlocuitorul lui Zeljko Kopic la Dinamo. Anunţul clubului 5 Sepsi negociază pentru primul transfer al verii! Nou-promovata vrea un fost jucător de la Universitatea Craiova 6 Din Liga 2 direct în Champions League! Lovitură pentru FCSB
Citește și