Ruby și partenerul ei de scenă vor ieși din “lampa lui Aladin” la Dacing on Ice – Vis în Doi. Show-ul fenomen continuă sâmbătă, de la ora 20:00, la Antena 1.
Mâine, în direct la Antena 1, Dancing on Ice vine cu o seară de povești pentru copii. Ruby și coechipierul ei vor ieși din “lampa lui Aladin”.
De două ori au evitat Ruby și Jolt eliminarea de la duel. Cea mai fericită a fost bunica lui Ruby.
Ruby și partenerul ei vor ieși din “lampa lui Aladin” la Dacing on Ice – Vis în Doi
“Ai văzut? Am dansat de două ori! Ți-a plăcut? Așa vrei să dansez mereu?”, i-a spus Ruby bunicii ei.
Ruby și Jolt s-au ridicat de fiecare dată de la pământ. Jolt e dublu campion național de patinaj în Ungaria. El și Ruby luptă pentru copiii din mediul rural care vor să meargă la școala de patinaj.
“Se bazează multă lume pe noi în momentul ăsta. Mulți copilași se uită la noi, dorindu-și ca noi să reușim!”, a mai spus Ruby.
Cursa pentru premiul de 50.000 de euro de la show-ul fenomen Dancing on Ice – Vis în Doi continuă sâmbătă, de la ora 20:00, la Antena 1.
- Ruby și partenerul ei vor ieși din “lampa lui Aladin” la Dacing on Ice – Vis în Doi
- Show-ul fenomen continuă sâmbătă, de la ora 20:00, la Antena 1
- Spania - Arabia Saudită e duminică, de la ora 19:00, live pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Belgia . Iran e duminică, de la ora 22:00, live pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Marea companie din România pe care Rinat Ahmetov vrea să o cumpere la jumătate de preț
- Nuntă mare la naționala României. Dennis Man s-a căsătorit și a făcut petrecere. Stanciu a fost naș
- Cine este Denisa Fazakas, iubita lui Istvan Kovacs. Cum arată şi din ce face bani
- Răzvan trece cu greu peste decesul lui Mircea Lucescu: “M-am întristat foarte tare” Şi familia este devastată
- După Asia Express şi Survivor, Gabi Tamaș se pregăteşte şi de Insula Iubirii






























