Margarita Peychinska este soţia lui Florentin Petre / Facebook
Soţia lui Florentin Petre a oferit noi declaraţii uluitoare şi anunţă că este în stare de şoc. Margarita Peychinska ar fi primit ameninţări teribile de la fostul mijlocaş al lui Dinamo, după ce a dezvăluit că va divorţa.
Margarita a oferit detalii şocante, la numai câteva zile după ce a povestit că “Piticul” ar fi înşelat-o cu sora unui coechipier al lui Patrick Petre. Femeia ar fi fost ameninţată de soţul ei că va rămâne fără copil şi că va fi dată afară din România.
Soţia lui Florentin Petre este în stare de şoc. Dezvăluiri incredibile făcute de Margarita Peychinska
Florentin Petre şi Margarita Peychinska au împreună un băiat de opt ani. Fostul fotbalist a mai fost căsătorit şi cu Cătălina, cea cu care are doi copii.
“Mi-a spus să am grijă ce vorbesc cu voi, că dacă dau în el și nu sunt diplomată voi pierde tot. La ce se referea? Că-mi va lua copilul, că o să-mi facă program de vizită, că o să mă pună să-i plătesc pensie alimentară, că o să mă dea afară din țară pentru că nu am cetățenie, că o să mă dea afară din casă și așa mai departe. Amenițările continuă și în prezent. Uite, eu recunosc, mai fac atacuri de panică în trafic, când sunt în mașină. Și le fac de ani de zile, nu de acum. Și el vrea să se folosească de asta și să mă scoată incapabilă să am grijă de copilul meu, pe care îl cresc de opt ani, de când l-am născut. Copilul stă numai cu mine, eu am grijă de el, mâncare, școală, fotbal. Și el vrea să mă scoată nebună!
Eu nu-l mai recunosc. Cel mai mult mă deranjează că încearcă să dea vina pe mine. Că a simțit el că nu-l mai iubesc, că l-am neglijat. Dar tu, când ai o relație cu altcineva, cum ai simțit că eu nu te iubesc? Le-am auzit pe toate în aceste patru luni.
Eu i-am crescut copiii. Cel mijlociu a stat la noi patru ani. În fiecare zi a avut mâncare caldă la masă, haine curate. Am avut grijă de casă așa cum am putut. I-am dat toată libertatea. Ce era să fac? Să-l urmez unde se duce să antreneze? Fără să-mi pese de copil? Școală, grădiniță, nu poți zăpăci nici copilul. A avut variante să antreneze la București, dar nu le-a ales. De ce? Și acum îmi spune că eu mă gândesc la copil. Dar el s-a gândit vreodată? Că are nevoie de prezența fizică a unui tată?“, a declarat Margarita Peychinska pentru cancan.ro.
Fosta Miss Playboy Bulgaria nu îşi explică ce se întâmplă cu fostul jucător al grupării din Ştefan cel Mare, cu care este căsătorită din 2013.
“Mi-am schimbat numele pe Facebook pentru că a fost pentru prima oară când m-a amenințat că-mi ia copilul și că mă dă afară din țară. În momentul în care îi spuneam că-l iubesc, se uita la mine cu o ură de parcă zici că-l înjuram. Nu-mi explic de unde vine ura asta. Am stat numai acasă!“, a mai spus soţia lui Florentin Petre.
Florentin Petre şi-ar fi înşelat soţia
Zilele trecute, Margarita a rupt tăcerea şi a povestit ce s-a întâmplat în cei 9 ani de căsnicie. A dezvăluit că este nevoită să divorţeze.
Femeia care a fost desemnată Miss Playboy Bulgaria 2022 a venit cu mărturisiri de necrezut. Regretă că nu a luat mai repde decizia de a se despărţi de fostul internaţional român
“Mă doare sufletul și acum… În momentul în care eu nășteam, mă refer la minutul în care îl aduceam pe lume pe Andrei, el vorbea la telefon cu amanta pe care o avea atunci. Nu e vorba de zi, de oră, am găsit desfășurătorul de la telefon în perioada aia. Deci în minutul acela, când eu nășteam!
Vorbea cu amanta care era sora unui coleg al lui Patrick (n.r. băiatul cel mare al lui Florentin Petre din prima căsătorie). Nici nu știu dacă avea 18 ani atunci fata aia! Atunci am vrut să plec. A fost, probabil, cea mai mare greșeală a mea că nu am plecat“, spunea Margarita Peychinska.
- Soţia lui Florentin Petre ar fi primit ameninţări incredibile
- Dezvăluirile făcute de Margarita Peychinska
- Mexic - Africa de Sud, meciul de deschidere de la Cupa Mondială, joi de la 22:00, pe Antena 1 și AntenaPLAY
- Marele Premiu al Barcelonei se vede exclusiv în Universul Antena în weekend-ul 12-14 iunie
- Omul care a preluat o afacere imensă de la Ion Țiriac la 24 de ani candidează! “Personaje nocive”
- Casa săracă în care a crescut Gică Hagi. Cui i-a donat-o “Regele”. Gestul pe care puţini l-ar face
- Ce mesaj de la Putin i-a transmis Roman Abramovici lui Zelenski. Cei doi s-au întâlnit în secret: “Suntem dispuşi”
- Dennis Man, Ştefan Târnovanu şi Denis Alibec s-au căsătorit! Denis a anunţat că va deveni tată
- Gabi Tamaș a câștigat Survivor România 2026. Cu ce sumă uriașă a plecat acasă din Dominicană



























