Închide meniul
EXCLUSIV

“Stai liniştită, că nu poţi” Ilie Năstase, dialog spumos cu fiica lui, Alessia, la lansarea colecţiei acesteia!

Publicat: 18 decembrie 2024, 21:27

Comentarii
Stai liniştită, că nu poţi Ilie Năstase, dialog spumos cu fiica lui, Alessia, la lansarea colecţiei acesteia!

Ilie Năstase şi fiica lui, Alessia, la lansarea colecţiei de haine a acesteia / AntenaSport

Alessia Năstase şi-a lansat colecţia de haine, în prezenţa tatălui său celebru, Ilie Năstase, şi a mamei ei, Amalia.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Alessia Năstase şi tatăl ei, Ilie Năstasse, au avut un dialog spumos la evenimentul foarte important pentru tânără.

Alessia Năstase a spus că vrea să îl îmbrace şi pe Bjorn Borg, iar tatăl ei a reacţionat imediat

E produsă de Alessia mai demult (n.r: colecţia), am mai făcut poze. E foarte talentată, îi doresc succes. Domnul Ţiriac i-a spus la fel, că e foarte talentată. Văd că m-a pus şi pe mine cu umbrela pe aici, dar nu plouă” , a spus Ilie Năstase, în exclusivitate pentru AntenaSport.

Iată dialogul pe care Alessia Năstase l-a avut cu tatăl ei, Ilie Năstase, în prezenţa reporterului nostru.

Reporter: De ce ai ales umbrela şi nu ai ales alt design?

Reclamă
Reclamă

Alessia Năstase: E o imagine mai veche cu tata de la Wimbledon, când şi-a scos el umbrela şi am vrut să recreez momentul.

Reporter: Cum aţi primit vestea că se lansează colecţia asta?

Ilie Năstase: M-a sunat, mi-a spus mai demult că vrea să facă treaba asta. I-am spus că e un lucru bun, mai ales că sunt lucruri de sport, de tenis, de toate zilele, de job, de ce vrei.

Reclamă

Reporter: Cum era Crăciunul?

Ilie Năstase: Dacă mă uit, nu e zăpadă. Era zăpadă de 3 metri.

Reporter (către Alessia Năstase): Ce vrei să îţi aducă moşul?

Alessia Năstase: Nici nu am avut timp să mă gândesc până acum. Mereu, când vine Crăciunul, nu ştiu ce vreau.

Reporter (către Ilie Năstase): Alessia spunea într-un interviu anterior că n-a fost niciodată presiune pe ea să facă sport.

Ilie Năstase: N-am forţat-o niciodată. A început să joace, m-a întrebat dacă pot să o ajut să joace. A fost de plăcere, un an-doi, dar a rămas acolo, n-a mers mai departe.

Reporter (către Alessia Năstase) De unde vine Mo?

Alessia Năstase: De la Moşul. Am spus că trebuie să facem ceva în colaborare cu tata.

“Într-o lume paralelă, dacă s-ar putea, i-aş îmbrăca pe Bjorn Borg şi Mansour Bahrami”

Reporter: L-ai îmbrăcat pe tatăl tău, pe cine ai vrea să mai îmbraci?

Alessia Năstase: Ar fi foarte tare dacă am reuşi cu Bjorn Borg sau cu Mansour (n.r: Bahrami)

Ilie Năstase: Stai liniştită, că nu poţi. Nu încerca, că nu poţi.

Reporter: De ce?

Ilie Năstase: Au contracte cu altele… (n.r: alte branduri)

Alessia Năstase: Într-o lume paralelă, dacă aş putea… Pe i-aş alege

Înapoi la Homepage
Reclamă

Crezi că ar trebui ca Mircea Lucescu să fie pe banca naţionalei şi la baraj?
Loading ... Loading ...
Citește și:
8:54
“De fiecare dată aceleaşi scuze” Cosmin Olăroiu, luat la rost după ratarea Mondialului! Replica românului
8:46
Mircea Lucescu, caracterizat într-un singur cuvânt de un fost elev. Verdict devastator pentru selecţioner
8:20
Mircea Lucescu a răbufnit: “Nu am vândut meciuri la Securitate! Ce am făcut eu în cariera mea nu vor face ei în 2000 de ani!”
8:12
România a egalat un “record” ruşinos stabilit de Belgia în preliminariile pentru Mondial!
0:58
“Rămâneți la baraj?”. Cum a răspuns Mircea Lucescu la întrebarea care stă pe buzele tuturor după meciul României
0:51
VideoRezumat România – San Marino 7-1 | “Tricolorii” merg la barajul pentru World Cup 2026
1 EXCLUSIVAcuze fără precedent la adresa Cristinei Neagu. Atacul handbalistei care ne-a adus Liga Campionilor 2 Lotul ales de Mircea Lucescu pentru România – San Marino. Trei jucători, OUT 3 VIDEORomânia – San Marino 7-1. Tricolorii i-au “distrus” pe amatori după ce oaspeţii au deschis scorul 4 UPDATEFlorin Cernat, cale liberă spre FCSB. FC Voluntari a anunţat plecarea sa de la echipă 5 Sabrina Voinea, abuzată verbal de mama ei! Imagini teribile din sala de gimnastică: “Mami, nu mai pot!” 6 Florinel Coman, ca și plecat de la Al-Gharafa. Qatarezii au două variante
Citește și