Un campion al Romaniei, fericit de Sărbători. Are voie să mănânce ce vrea şi cât vrea! Primele imagini cu iubita lui, la 19.55, la ştirile AntenaSport!

Antena Sport Publicat: 28 decembrie 2021, 17:33

Comentarii
Un campion al Romaniei, fericit de Sărbători. Are voie să mănânce ce vrea şi cât vrea! Primele imagini cu iubita lui, la 19.55, la ştirile AntenaSport!

Hepta

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Cum îşi petrece Sărbătorile şi de ce i-a dat voie antrenorul să mănânce tot ce vrea, acum, de Sărbători, vedeţi la 19.55 la ştirile AntenaSport, pe Antena 1. De asemenea, puteţi vedea, în premieră, şi cum arată iubita acestuia.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Robert Glinţă, rezultat de excepție la Abu Dhabi!

Robert Glinţă a câştigat, cu 12 zile în urmă, medalia de bronz în proba de 100 metri spate din cadrul Campionatelor Mondiale de nataţie în bazin scurt de la Abu Dhabi.

Glinţă a fost al treilea cu timpul de 49.60. Aurul a revenit americanului Shaine Kasas, cu 49.23, în timp ce pe doi s-a clasata rusul Kliment Kolesnikov (49.46).

A fost prima medalie mondială la seniori din cariera lui Robert Glinţă!

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Câte goluri va marca Lionel Messi în Argentina - Capul Verde?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
8:34

Programul zilei a 23-a de la Campionatul Mondial | Argentina lui Lionel Messi luptă cu revelația Capul Verde

8:30

Jurgen Klopp, noul selecționer al Germaniei! Julian Nagelsmann pleacă!

7:42

Comunicatul FIFA după scandalul golului anulat în minutul 90+13 la Portugalia – Croaţia 2-1

7:18

Adio, Luka Modric! Reacția presei după ultimul meci al croatului la Cupa Mondială: “Finalul unei ere”

6:46

“De ce l-ați scos pe Ronaldo?”. Răspunsul tranșant al lui Roberto Martinez după “thriller-ul” Portugalia – Croația

6:22

Anunţul uriaş făcut de Cristiano Ronaldo după Portugalia – Croaţia 2-1

1 VIDEOE oficial! Fotbalist de la Benfica, transferat de Universitatea Craiova 2 VIDEOCe le-a spus arbitrul croaţilor după cea mai controversată fază de la Mondial, din minutul 90+13 al partidei cu Portugalia 3 Tragedie în fotbal. Fotbalistul a fost ucis: “Se căsătorise în urmă cu doar cinci luni” 4 Dinamo transferă atacant. Andrei Nicolescu: “Ne-am înţeles!” 5 Cu ce club din Liga 1 a semnat Jovan Markovic 6 A picat transferul lui Anderson Ceara la CFR Cluj
Citește și