Liubliana Nedelcu lucrează în fotbalul românesc de ani de zile. Femeia spune că s-a îndrăgostit de fenomen și adoră ceea ce face.
Liubliana Nedelcu, la AS.ro LIVE
„Fotbalul este mai mult decât o pasiune pentru mine şi cu fiecare zi care trece realizez mai mult că eu aşa m-am născut! Îndrăgostită de fotbal! Primul fotbalist a fost Blaze Ilijoski care mă ajută acum foarte mult cu cei mai buni fotbalişti din Macedonia! Avem o relaţie foarte foarte bună aşa cum am cu majoritatea fotbaliştilor pe care i-am reprezentat sau îi reprezint! Noi suntem prieteni înainte de orice!
Nu îmi pierd niciodată cumpătul! Ba chiar am realizat că gândesc foarte limpede în momentele dificile! Cred că experienţa şi problemele întâmpinate în viaţa m-au făcut să devin omul care sunt astăzi.
Eu mi-aş da notă 10 cu felicitări! Şi nu sunt modestă pentru că modestia este pentru oamenii slabi! Pentru faptul că mi-am păstrat coloana vertebrală într-un domeniu în care majoritatea merg ‘aduşi de spate’!”, a spus Liubliana Nedelcu, potrivit infoploiesticity.ro.
- Liubliana Nedelcu este invitata lui Cătălin Oprișan
- Povești de senzație cu impresara momentului în fotbalul românesc
- Cupa Mondială 2025 la tenis de masă e live în AntenaPLAY (14-20 aprilie)
- Marele Premiu al Arabiei Saudite este live în AntenaPLAY, duminică, de la ora 20:00
- Situaţie incredibilă la Dinamo! Amenda încasată în acest sezon. Andrei Nicolescu „dă din casă”
- Dan Petrescu surprinde din nou! Anunţ surpriză înaintea derby-ului FCSB-CFR Cluj: „Când e presiune nu e bine”
- „Un bufon!” Scandal imens înainte de FCSB-CFR Cluj. Preşedintele ardelenilor „l-a făcut praf” pe fostul portar
- Ofertă surpriză pentru Dennis Man! Echipa din Serie A care îl vrea pe jucătorul Parmei
- S-a decis soarta lui Marius Şumudică! Anunţul şefilor giuleşteni după înfrângerea cu U Cluj