Robert Niţă a fost invitatul lui Cătălin Oprişan la emisiunea AS.ro LIVE. În vârstă de 43 de ani, fostul fotbalist a scris istorie în Giuleşti, echipă cu care a cucerit trei trofee: titlul în sezonul 2002/2003 şi Supercupa României, în 2002 şi 2003.
Robert Niţă, invitat la AS.ro LIVE
INTRĂ AICI SĂ VEZI ÎN TIMP REAL AS.RO LIVE
Niţă a jucat între 2000 şi 2004 la Rapid. El este autorul celebrei declaraţii: “Sunt bun, dar nu mă vede nimeni”. Niţă a îmbrăcat şi tricoul Stelei şi a fost pe teren la un meci unic. În 2000, Foresta Suceava a fost condusă cu 4-0 în Ştefan cel Mare de Dinamo, dar a revenit uluitor şi a câştigat cu 5-4. Niţă a marcat două dintre goluri: pe primul şi pe ultimul, care a venit în minutul 90.
- AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
- Robert Niţă a fost invitatul lui Cătălin Oprişan
- AS.ro LIVE este de luni până vineri, de la 10:30
- Austria - România e live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY, pe 7 iunie, de la ora 21:45
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Portugalia a câştigat Liga Naţiunilor la loviturile de departajare! Ronaldo, în lacrimi după un nou trofeu!
- Cristiano Ronaldo a marcat în finala Ligii Naţiunilor şi a stabilit un nou record! Borna 1.000, tot mai aproape
- Daniel Pancu, prima reacţie după ce nu l-a convocat pe Cătălin Cîrjan la EURO 2025: “Sunt mai multe cazuri în istorie”
- Reacţia lui Mihai Stoica după ce Lucescu a spus că regretă că nu i-a adus mai devreme la lot pe cei de la FCSB!
- Jucătorul pe care Real Madrid vrea să i-l “sufle” lui Arsenal a deschis scorul în finala Ligii Naţiunilor!