Închide meniul

Autogol de cascadorii râsului în Chindia – FC Botoşani. Hankic a dat pe lângă minge şi l-a făcut pe Croitoru să aibă o criză de nervi!

Iulian Focșăneanu Publicat: 4 februarie 2021, 15:01

Comentarii
Autogol de cascadorii râsului în Chindia – FC Botoşani. Hankic a dat pe lângă minge şi l-a făcut pe Croitoru să aibă o criză de nervi!

Hidajet Hankic a dat pe lângă minge în minutul 11 al meciului cu Chindia Târgovişte

În minutul 11 s-a consemnat o fază uluitoare. Alexandru Ţigănaşu a încercat să oprească un atac al adversarilor şi a trimis mingea spre propria poartă. Din păcate pentru el, Hidajet Hankic nu a reuşit să degajeze. Portarul Botoşaniului a gafat uluitor şi balonul a trecut pe lângă el şi a intrat în plasă.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gafe uriaşe în meciul Chindia Târgovişte – FC Botoşani

Când a văzut erorile jucătorilor săi, Marius Croitoru a răbufnit. A ţipat la Hankic şi chiar i-a arătat cum trebuia să lovească mingea. Au fost vorbe grele aruncate de antrenorul Botoşaniului.

Croitoru a avut un conflict şi cu Ovidiu Haţegan. Arbitrul a acordat un penalty controversat în minutul 5. Florea a căzut uşor, de lângă Papa, şi "centralul" nu a stat pe gânduri. Reluarile au arătat că atacantul Chindiei abia a fost atins de adversar.

Chindia şi FC Botoşani sunt în luptă directă pentru clasarea în play-off. La startul disputei, gruparea din Târgovişte era pe locul 6 şi avea cu un punct mai mult decât trupa lui Croitoru.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Vom elimina Turcia la barajul pentru World Cup 2026?
Loading ... Loading ...
Citește și:
18:41
Genoa a condus de două ori, dar a făcut doar egal la Cagliari. Ce s-a întâmplat cu Nicolae Stanciu
18:25
Un nou scandal uriaș în Spania! Șeful La Liga riscă să fie demis, după plângerea Barcelonei: “Foarte grav”
18:24
Massimiliano Allegri, în gardă înaintea confruntării cu Cristi Chivu: „Victoria îți schimbă starea de spirit”
18:06
Campioana surpriză din Europa? Nou-promovata care și-a demis antrenorul pentru că nu punea muzică în autocar
17:47
Cristi Chivu, laude la adresa rivalului, înaintea derby-ului cu Milan: „Știe să fie pragmatic”
17:42
Robert Lewandowski a intrat în istoria Barcelonei! Polonezul a marcat primul gol pe noul Camp Nou. Messi nu a fost uitat de fani
1 Afacerea în care Adrian Mutu a investit 1.5 milioane de euro. S-a asociat cu un greu din lumea business-ului românesc 2 Antrenorul care a făcut istorie cu Liverpool îl vrea pe Ianis Hagi. Ofertă de top pentru căpitanul naţionalei 3 Ce lovitură! Andrei Rațiu a semnat până în 2030 4 Control antidoping după FC Argeș – Universitatea Craiova 1-2! Ce jucători au fost testați 5 Jucătorul de la Universitatea Craiova pe care Meme Stoica a pus ochii: “Foarte, foarte bun!” 6 Nicușor Bancu nu s-a ferit de cuvinte, după victoria cu FC Argeș: „Contează antrenorul, plecasem cu Rădoi”
Citește și