Clinceni a suferit primul eşec în deplasare, dar nu renunţă la visul unei calificări în play-off. Acum, e pe locul cinci.
Ilie Poenaru: "Nici nu îmi aduc aminte când am mai primit trei goluri"
"N-am fost noi, n-am fost echipa din turul campionatului. Ce am pregătit ne-a ieşit în foarte puţine momente. CFR este o echipă de cupe europene, matură. Când te prinde… Asta înseamnă să fii o echipă mare!
Nici nu îmi aduc aminte de când am primit trei goluri. (n.r. S-a întâmplat în acest sezon?) Sincer, nici nu-mi aduc aminte. Trei goluri e prea mult pentru noi. Au fost ceva dereglări care nu mi-au plăcut, dar le vom regla în cel mai scurt timp.
Ne vom juca şansa pânnă la capăt. Încercăm să rămânem sus", a spus Poenaru la Digi Sport.
- CFR Cluj - Clinceni 3-1
- Clinceni, primul eşec în deplasare
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Romelu Lukaku a rupt tăcerea, după ce a primit ultimatum de la Napoli: „Nu vreau nimic mai mult”
- Susținere masivă pentru Bosnia, la meciul istoric împotriva Italiei! Cine va fi prezent în tribune la Zenica
- A refuzat FRF! Fostul antrenor de la FCSB i-a spus “NU” lui Burleanu: “Mie mi s-a propus”
- Mesajul pe care selecţionerul Mircea Lucescu l-a transmis tricolorilor înainte de meciul Slovacia – România
- Slovacia – România, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY (marţi, 21:45). Fără Mircea Lucescu pe bancă
































