Închide meniul

Ciprian Deac, în depresie după Botoşani – CFR Cluj 2-1: "E dureros! La noi nu se acceptă aşa ceva!" A devenit nostalgic după Dan Petrescu

Antena Sport Publicat: 8 februarie 2021, 19:36

Comentarii
Ciprian Deac, în depresie după Botoşani – CFR Cluj 2-1: "E dureros! La noi nu se acceptă aşa ceva!" A devenit nostalgic după Dan Petrescu

Ciprian Deac, în depresie după Botoşani - CFR Cluj 2-1

CFR Cluj a pierdut la Botoşani, scor 1-2. A fost prima înfrângere a lui Edi Iordănescu pe banca campioanei. Campioana a primit ambele goluri la două faze fixe.  

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

"După un început foarte bun, ne-am retras foarte mult. Două faze fixe au decis meciul. Fazele fixe care pentru noi contau mult în trecut, acum am pierdut meciul. E o seară tristă, dar de mâine trebuie să ne gândim la următorul meci.

E dureros. La Cluj nu se acceptă acest rezultat. Să sperăm că îi vom depăşi la sfârşit, atunci contează. Eu zic că lupta se va duce pâna la final. Va fi alt campionat acolo în playoff", a spus Ciprian Deac la Digi Sport. 

FC Botoşani a învins CFR Cluj

CFR Cluj a fost învinsă, luni, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a XXII-a a Ligii I.

Pentru FC Botoşani au marcat Papa '31 şi Roman '37, iar pentru CFR Cluj a înscris Debeljuh '2.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine va fi golgheterul Champions League în sezonul 2025-2026?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
10:52
Marius Şumudică a numit marea problemă a Universităţii Craiova, după eşecul cu FCSB: “E un semnal de alarmă”
10:31
EXCLUSIVCum va arăta primul 11 al României pentru marele meci cu Austria! Deciziile luate de Mircea Lucescu
10:22
Mihai Stoica, mesaj direct pentru suporteri după ce FCSB a învins-o pe Universitatea Craiova: “Pentru unii n-a fost ok”
10:07
România – Austria, în direct pe Antena 1 şi live în AntenaPLAY (duminică, 21:45)
9:47
Simone Tempestini a devenit campion european la raliuri
9:40
Novak Djokovic a vomitat pe teren la Shanghai. Scene teribile pentru campionul sârb
1 Ioan Ovidiu Sabău pleacă de la U Cluj. Antrenorul favorit să-i ia locul pe banca clujenilor 2 Cei doi jucători făcuţi praf de Gigi Becali după ce FCSB a învins-o pe Universitatea Craiova în derby! 3 Rapid vrea un jucător de la o rivală din Liga 1, după ce a urcat pe primul loc. Anunţul lui Victor Angelescu 4 Gigi Becali, cucerit de un fotbalist de la FCSB: “Avem un jucător de pe altă planetă” 5 FCSB – Universitatea Craiova 1-0. Succes uriaș pentru campioana României 6 Unde s-a ajuns! Marian Iancu l-a făcut “Dobitocule” pe Mircea Lucescu, în direct. Moderatorul a intervenit: “E mizerabil”
Citește și