as.ro
Chivu abia mai dă pe acasă de când e antrenor la Inter, la primavera. Mai are un singur pas până la prima echipa.
“Cristi de trei săptâmâni n-a avut nicio zi liberă! Cu siguranță o sa ajungă la o primă echipa. Nu știm la care, poate nu-i asta! Și dacă merge să antreneze în China, pe dreapta, noi mergem cu el”, a spus Adelina Chivu.
Cristi Chivu trage tare să intre în fotbalul mare
Chivu a jucat la două campionate europene cu naționala. Fiica cea mica, Anastasia, îl împacă după înfrângerile naționalei
“Suferă foarte tare, foarte tare! El suferă, a fost tot timpul patriot“, a mai spus Adelina Chivu.
Anastasia Chivu își face debutul în actorie la Antena 1. Imagini de pe platourile de filmare ale serialului Adela – luni la stirile AntenaSport, la 19.55!
- Cristi Chivu e antrenor la Inter Primavera
- Vrea să intre în fotbalul mare
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Programul sferturilor de finală din Europa League! Celta lui Ionuţ Radu, duel cu Freiburg
- AS Roma, eliminată dramatic de Bologna din Europa League, cu Istvan Kovacs la centru! Toate rezultatele
- Thiago Silva a jucat meciul cu numărul 1000 din carieră! Brazilianul a intrat într-un club select. Cine a mai reușit asta
- Andrei Raţiu – Răzvan Marin, duel românesc în sferturile Conference League! Toate rezultatele serii
- Reacţia lui Ştefan Baiaram după Craiova – Dinamo 0-1! Ce a spus despre tensiuni şi eliminarea lui Bancu
































