”Mă bucur pentru Rădoi, mă bucur pentru Mutu. Au ajuns selecţioneri, cred că e bine cum au gândit cei de la FRF. Antrenori bătrâni am tot avut, am văzut ce au putut, e timpul să le dăm credit şi celor tineri”, a spus Dennis Şerban, pentru Gazeta Sporturilor.
Ultimii selecționeri ai României pe care îi putem considera ”bătrâni” au fost Christoph Daum, Anghel Iordănescu şi Victor Piţurcă.
Dennis Șerban, dezvăluiri cutremurătoare din Spania
Șerban este în carantină în Spania, chiar la Valencia, orașul unde s-a disputat un meci considerat o adevărată ”bombă biologică”, Valencia – Atalanta 3-4, arbitrat de Ovidiu Hațegan.
"Da, e foarte grav ce se petrece. E un dezastru. Uite şi acum, când vorbesc cu tine, mă uit pe geam, e pustiu, e ca în filmele alea în care vine apocalipsa, nu e nicio diferenţă.
Trec doar maşini de poliţie şi ambulanţele. În farmacii nu mai sunt, dar poţi comanda online. Fii-mea a comandat zilele trecute, nu mi s-au părut scumpe, am plătit vreo 18 euro parcă, pe vreo 20 de măşti", a mai spus Șerban, pentru sursa citată.
- Dennis Șerban a jucat pentru Steaua și Dinamo
- Adrian Mutu este selecționerul României U21
- Mirel Rădoi este antrenorul României
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Anunţul lui Răzvan Burleanu despre starea lui Mircea Lucescu. Ce a spus şeful FRF de varianta Hagi la naţională
- “E mult mai bătăios ca Puşcaş” A spus totul despre marea surpriză a lui Mircea Lucescu pentru barajul cu Turcia!
- De ce Gică Hagi nu merge la meciul cu Turcia: “Nu ar fi deloc corect”
- Ce salariu ar urma să aibă Gică Hagi la naţionala României: “Decent”
- Ioan Vermeşan, prima reacţie după ce Mircea Lucescu l-a chemat la naţionala României

































