Captură Antena Sport
Edi Iordănescu a dezvăluit cum se numeşte grupul de WhatsApp cu staff-ul de la naţionala României! E timpul să avem din nou calificări din belşug pentru România! Edi Iordănescu a ales numărul grupului de WhatsApp de la natională şi melodia pe care o s-o pună în vestiar la bucuria calificării!
Edi Iordănescu a acceptat provocarea Antena Sport.
Reporter – Recomandă-ne un cântec sau un film…
Edi Iordănescu: My Way!
Si am făcut-o în felul meu! Asta vrea să cânte selecționerul Edi Iordănescu la finalul calificărilor pentru EURO 2024! Cu România calificată!
– Dacă ar fi un film de Oscar despre România, ce titlu i-ai da?
“După secetă vine belşug. A fost o secetă de calificări şi ar trebui acum să intrăm într-o altă perioadă şi eu cred că avem potenţialul ăsta, să dea Dumnezeu să se şi întâmple“, a fost răspunsul lui Edi Iordănescu.
Edi Iordănescu a dezvăluit cum se numeşte grupul de WhatsApp cu staff-ul
Tatăl Iordănescu a calificat naţionala la ultimul mondial, cel din ’98, şi tot el la ultimul EURO, din 2016. Edi Iordănescu a pornit deja pe drumul spre EURO.
– Cum se numeste grupul de WhatsApp?
– Road to EURO 2024!
– Hai, România! În fiecare zi! Pentru că?
– Pentru că doar aşa putem să reuşim, pentru calificare! Hai, România! Hai să fim împreună!
- Edi Iordănescu, dezvăluiri de senzaţie
- Cum se numeşte grupul de WhatsApp cu jucătorii
- Cupa Mondială Echipe Mixte 2025 e live în AntenaPLAY (30 noiembrie - 7 decembrie)
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Victor Pițurcă, mesaj direct pentru Mircea Lucescu înaintea confruntării cu Turcia: „Intră în joc valoarea lui”
- „Suferă teribil”. Turcii au identificat punctul slab al naționalei lui Mircea Lucescu înaintea barajului de World Cup
- Gică Hagi, în presa din Istanbul: “Voi avea un tricou făcut cu sigla României pe inimă și sigla Turciei”
- Naționala României se va duela cu Slovacia sau Kosovo în martie, chiar dacă pierde cu Turcia
- Mircea Lucescu recunoaşte: “Sigur, aș fi vrut să evit Turcia, asta e clar!” De ce se teme selecţionerul
































