EXCLUSIV | Sumudică i-a găsit fundaş stânga lui Rădoi! "E cel mai bun pe care l-am antrenat"

Antena Sport Publicat: 1 iulie 2020, 11:38

Comentarii
EXCLUSIV | Sumudică i-a găsit fundaş stânga lui Rădoi! "E cel mai bun pe care l-am antrenat"

Marius Şumudică l-a propus pe Junior Morais la naţionala României

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Şumi consideră că fostul jucător de la FCSB este cel mai bun fundaş stânga pe care l-a antrenat şi este de părere că ar fi o soluţie numai bună pentru Mirel Rădoi.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Marius Şumudică: "Nu înţeleg de ce nu se marjează la el"

"Junior în momentul de faţă traversează una dintre cele mai bune perioade, este peste ce era la Astra când am luat campionatul. Crede-mă că aici creşte având adversari de calibru săptămână de săptămână. Este unul dintre cei mai buni fundaşi stânga pe care i-am antrenat. 

Este un jucător foarte bun şi mai ales că este căsătorit cu o româncă… s-a stabilit în România. Nu înţeleg de ce nu se marjează la el, la Camora. Sunt jucători care pot ajuta echipa naţională", a declarat Marius Şumudică în exclusivitate pentru AntenaSport.  

33 de ani are Junior Morais. Fundaşul stânga este cotat de transfermarkt.com la 550.000 de euro.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Câte goluri va marca Lionel Messi în Argentina - Capul Verde?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
14:27

LIVE VIDEOAntrenamentele Marelui Premiu al Marii Britanii sunt ACUM, LIVE în AntenaPLAY

14:23

Sorana Cîrstea s-a amuzat după ce a aflat adversara din turul 3 de la Wimbledon: “Rar mi s-a întâmplat aşa ceva”

13:59

Transfer făcut de Rapid! A fost urmărit cu Dinamo Kiev, iar Daniel Pancu s-a convins

13:41

Scenariile prin care România se califică în turul II preliminar pentru Cupa Mondială. Meciul cu Muntenegru e în AntenaPLAY

13:34

Selecţionerul din Capul Verde, gata pentru duelul istoric cu Argentina de la Cupa Mondială: “Meciul vieţii”

13:28

S-a aflat ce jucător transferă CFR Cluj din Uruguay

1 VIDEOE oficial! Fotbalist de la Benfica, transferat de Universitatea Craiova 2 VIDEOCe le-a spus arbitrul croaţilor după cea mai controversată fază de la Mondial, din minutul 90+13 al partidei cu Portugalia 3 Comunicatul FIFA după scandalul golului anulat în minutul 90+13 la Portugalia – Croaţia 2-1 4 “De ce l-ați scos pe Ronaldo?”. Răspunsul tranșant al lui Roberto Martinez după “thriller-ul” Portugalia – Croația 5 Tragedie în fotbal. Fotbalistul a fost ucis: “Se căsătorise în urmă cu doar cinci luni” 6 Dinamo transferă atacant. Andrei Nicolescu: “Ne-am înţeles!”
Citește și