Puşcaş a marcat pentru Reading înainte să vină la naţională şi şi-a spus toate secretele cum a ajuns la Mogoşoaia.
Puşcaş a dezvăluit şi numele atacantului cu care se compară: Harry Kane. A vorbit şi despre cea mai mai amendă primită ca fotbalist. "20 de euro, probabil pentru o bluză lăsată pe teren", mai spune Puşcaş.
George Puşcaş l-a bătut la biliard pe Gabi Iancu
Puşcaş l-a bătut la biliard pe Iancu şi l-a pus să treacă pe sub masă. Nebuniile lui Tyson îl inspiră şi pe Puşcas.
Atacantul naţionalei a mai dezvăluit că îşi doreşte să aibă doi băieţi şi două fete, iar sushi este felul de mâncare pe care nu l-ar refuza niciodată.
- George Puşcaş s-a dezbrăcat de secrete
- Interviu spumos acordat de atacantul naţionalei
- WTT Champions Incheon 2025 e în direct în AntenaPLAY între 1 şi 6 aprilie
- PAOK - Olympiacos e duminică, de la ora 19:30, LIVE în AntenaPLAY
- Dan Petrescu a dat verdictul despre şansele de calificare ale României la World Cup 2026: „E favorită la primul loc! E mai bună decât Austria”
- „Vor sta împreună la meci!” Mihai Stoichiţă, reacţie imediată după ce Mircea Lucescu a lansat „săgeţi” la Edi Iordănescu
- Cea mai dură reacţie, după dialogul de la distanţă dintre Mircea Lucescu şi Anghel Iordănescu. Motivul pentru care selecţionerul a fost criticat
- Anghel Iordănescu, reacţie categorică despre posibila plecare a lui Mircea Lucescu de la naţională: „Doar atunci poate pleca”
- Mircea Rednic a propus un jucător la naționala U21, înainte de EURO 2025! Mesaj direct pentru Daniel Pancu: „Nu ai cum să nu îl iei”