Închide meniul

Gigi Becali, intervenție în forță la națională! I-a făcut aproape jumătate de echipă lui Rădoi: "Fără ăștia te bat toți"

Antena Sport Publicat: 15 octombrie 2020, 13:16

Comentarii
Gigi Becali, intervenție în forță la națională! I-a făcut aproape jumătate de echipă lui Rădoi: "Fără ăștia te bat toți"

Gigi Becali

Cele trei înfrângeri suferită de echipa națională în octombrie l-au enervat la culme pe Gigi Becali. Acesta a început să îi facă echipa lui Rădoi pentru meciurile din noiembrie, cu Irlanda de Nord și Norvegia.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Sportul e afacerea mea care trebuie să o fac. La naționala României e nevoie de Hagi ca să existe. 11 ideal este…primul Tănase. După nu știu ce face. Pui Tănase, Man, Coman și Olaru. Fără aștia nu poți să începi că te bat toate echipele

Începi cu ăștia patru, după . E potrivit dacă a mâncat trei bătăi. E finul meu și îl iubesc. Eu credeam că Mirel…eu îl știam demn, dar vezi ce înseamnă dorința de stăpânire. Ce să faci? Mănânci trei bătăi, gata. Dacă începi fără Tănase nu ai ce să joci”, a spus Gigi Becali.

Gigi Becali, atac la Mirel Rădoi

Becali a avut o primă reacție după o lungă perioadă în care a fost retras din viața publică. Nu s-a ferit să își critice finul și să îi transmită ca ar trebui să plece de la naționala României.

"La naționala României o să am și eu și Hagi probabil grijă ca să existe. Rădoi e potrivit dacă a mâncat trei bătăi? E finul meu și îl iubesc. Eu credeam că Mirel…eu îl știam demn, dar vezi ce înseamnă dorința de stăpânire. Ce să faci? Mănânci trei bătăi, gata!", a fost reacția vehementă a lui Gigi Becali.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Se va impune Louis Munteanu la Valencia, dacă transferul se va realiza?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
0:24
Real Madrid – Osasuna 1-0. Kylian Mbappe i-a făcut cadou victoria lui Xabi Alonso, la debutul antrenorului
0:11
Anca Todoni, eliminată în primul tur al calificărilor la US Open după un meci de peste trei ore
0:08
Mohamed Salah a intrat în istorie, după ce a fost desemnat jucătorul anului PFA pentru a treia oară!
23:55 19 aug.
Steaua Roşie – Pafos 1-2! Echipa românului Vlad Dragomir, aproape de grupa Champions League! Rezultatele serii
23:53 19 aug.
Nicolae Dică, răspuns dur pentru Adi Petre, după ce acesta a dezvăluit că l-a înjurat: “Minte prea mult!”
23:42 19 aug.
Dan Şucu, aproape de o nouă mare lovitură pe piaţa transferurilor! Jucătorul pe care îl poate vinde la Inter
1 Adrian Mititelu, dezvăluiri incredibile despre Vladislav Blănuţă: “Va juca în Liga a 3-a şi va primi o lecţie de viaţă” 2 Adrian Petre l-a înjurat pe Nicolae Dică! Scandal uriaş între cei doi: “De asta a fost dat afară de peste tot” 3 Scandal după tragerea la sorţi a play-off-ului Cupei României! Acuzaţii dure: “Ce manevre s-au făcut” 4 Reacția FRF, după scandalul provocat de tragerea la sorți din Cupa României. Comunicatul emis de federație 5 Louis Munteanu, ofertă uriaşă de la Valencia. Condiţiile puse pentru realizarea transferului definitiv 6 VIDEOGil Vicente – Porto 0-2. “Dragonii” închid etapa a doua din Liga Portugal cu o victorie fără emoții
Citește și