Închide meniul

TOȚI PENTRU ROMÂNIA! FOTO Tricolorii au prezentat noul echipament! Valentin Mihăilă a făcut spectacol la antrenament VIDEO

Silviu Corneanu Publicat: 23 martie 2021, 5:53

Comentarii
TOȚI PENTRU ROMÂNIA! FOTO Tricolorii au prezentat noul echipament! Valentin Mihăilă a făcut spectacol la antrenament VIDEO

Tricolorii au prezentat noul echipament

Tricolorii s-au reunit la Mogoșoaia, dar fără Mirel Rădoi, care este în izolare, după ce a fost depistat pozitiv cu COVID-19. Între antrenamentele conduse de Nicolae Dică, Stanciu și compania au avut și o ședință foto în care au prezentat noile echipamente în care va juca România. Toți cei 25 de jucător convovați de selecționer au participat la ședință.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pentru a vedea toate fotografiile cu tricolorii în noul echipament puteți intra pe frf.ro.

TOŢI PENTRU ROMÂNIA | Programul României la debutul în preliminariile CM 2022

  • 25 martie: România – Macedonia de Nord, ora 21:45 (Arena Națională)
  • 28 martie: România – Germania, ora 21:45 (Arena Națională)
  • 31 martie: Armenia – România, ora 19:00

TOŢI PENTRU ROMÂNIA | Valentin Mihăilă a marcat un gol superb la antrenament

În timpul unui joc școală, Valentin Mihăilă a smuls ropote de aplauze cu un super gol înscris de la aproximativ 20 de metri.

Reclamă
Reclamă

Cum Mirel Rădoi nu poate participa fizic la antrenamente, acesta supraveghează ședințele de pregătire prin intermediul unui laptop.

  • AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Reușește FCSB să se califice în play-off?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:30
VIDEOSporting – AFS 6-0! Spectacol total în Liga Portugal. Suarez, Araujo şi Catamo, autorii unor duble
0:23
Arsenal, victorie dramatică! S-a impus în minutul 90+5, după două autogoluri marcate de Wolverhampton
0:09
Jucătorul dorit de Gigi Becali la FCSB a făcut anunţul după Rapid – Oţelul 0-2: “Vreau să lupt pentru trofee”
23:29 13 dec.
”Călăul” Rapidului, declarația serii după ce a marcat un eurogol: „M-aș bucura să vină și Moș Crăciun”
23:19 13 dec.
Costel Gâlcă a făcut praf arbitrajul după Rapid – Oţelul 0-2: Nu ştiu când o să primim penalty! De ce mai avem VAR?”
23:03 13 dec.
Laszlo Balint, în al nouălea cer după victoria din Giulești: „Faptul că am jucat la un asemenea nivel, este ceva”
1 Dinamo, transfer de titlu în Liga 1! Vârful de două milioane de euro dorit de „câini” 2 Florin Gardoș, revenire de senzație în fotbalul românesc! Fostul jucător de la FCSB a semnat 3 Au bătut palma! Primul transfer al iernii la Real Madrid 4 Gigi Becali îl vrea la FCSB, dar Giovanni Becali îl propune la Dinamo: “Ar fi perfect” 5 Nota primită de Ianis Hagi în Kayserispor – Alanyaspor! Internaţionalul român a jucat 71 de minute 6 Daniel Pancu a cerut primul transfer al iernii la CFR Cluj! Este brazilian și a impresionat în Liga 1
Citește și