Zeci de români sunt nevoiţi să respecte restricţiile dure impuse de o ţară europeană: "Vom merge direct la hotel, de la aeroport"

Antena Sport Publicat: 5 octombrie 2020, 16:26

Comentarii
Zeci de români sunt nevoiţi să respecte restricţiile dure impuse de o ţară europeană: "Vom merge direct la hotel, de la aeroport"

Image: 373391699, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Delegația României va pleca în jurul orei 17:00, din București, cu un charter, și va ajunge în Islanda după un zbor de cinci ore. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Tricolorii vor fi testați de COVID-19 și la destinație. Mihai Stoichiță a anunțat faptul că nimeni nu va ieși din hotel pe perioada șederii în Islanda. Delegația noastră va merge doar la antrenamentul oficial și la meci.

Mihai Stoichiță: ”Absolut nimeni nu iese din hotel”

Vom merge direct la hotel, de la aeroport, și nu o să ieșim decât la stadion pentru antrenamentul oficial și pentru meci. Atât. 

Absolut nimeni dintre cei aflați în delegația română nu iese din hotel pentru altceva în afară de activitățile oficiale, adică antrenamentul oficial și meciul”, a declarat Mihai Stoichiță la Digi Sport.

Meciurile pe care România le va disputa în luna octombrie

  • Joi, 8 octombrie, ora 21:45 – Islanda – România (semifinală play-off EURO 2020)
  • Duminică, 11 octombrie, ora 19:00 – Norvegia – România (Liga Națiunilor)
  • Miercuri, 14 octombrie, ora 21:45 – România – Austria (Liga Națiunilor)
Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Câte goluri va marca Lionel Messi în Argentina - Capul Verde?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
16:36

Lamine Yamal, performanță impresionantă la Cupa Mondială! Doar al treilea care a reușit asta din 1966 încoace

16:25

Avertismentul lui Victor Piţurcă, după ce a aflat că Gigi Becali forţează transferul lui Drăguş: “Nu s-a impus”

16:13

Neluțu Varga a rezolvat al șaptelea transfer al verii la CFR Cluj: „Ne va ajuta foarte mult”

15:37

A murit Ciprian Dumbravă, fost fotbalist în Liga 1. A decedat la vârsta de 45 de ani

15:30

Calificările pentru sprint în MP al Marii Britanii. (18:30, Antena 3 CNN şi AntenaPLAY). Hamilton, cel mai rapid în antrenament

15:18

Amin Ziblim a semnat cu CFR Cluj. Este al șaselea transfer al verii

1 VIDEOE oficial! Fotbalist de la Benfica, transferat de Universitatea Craiova 2 VIDEOCe le-a spus arbitrul croaţilor după cea mai controversată fază de la Mondial, din minutul 90+13 al partidei cu Portugalia 3 Comunicatul FIFA după scandalul golului anulat în minutul 90+13 la Portugalia – Croaţia 2-1 4 “De ce l-ați scos pe Ronaldo?”. Răspunsul tranșant al lui Roberto Martinez după “thriller-ul” Portugalia – Croația 5 Tragedie în fotbal. Fotbalistul a fost ucis: “Se căsătorise în urmă cu doar cinci luni” 6 Dinamo transferă atacant. Andrei Nicolescu: “Ne-am înţeles!”
Citește și