Închide meniul

EXCLUSIV | Accidentările, blestemul lui Florinel Coman! Anunțul făcut de fostul impresar al jucătorului

Silviu Corneanu Publicat: 19 aprilie 2021, 6:50

Comentarii
EXCLUSIV | Accidentările, blestemul lui Florinel Coman! Anunțul făcut de fostul impresar al jucătorului

Florinel Coman s-a accidentat grav / Hepta

Fostul impresar al jucătorului dă vina pe ghinion pentru ce i s-a întâmplat lui Coman în acest sezon. Acesta a evoluat în 22 de meciuri, în acest sezon, pentru FCSB, în toate competițiile, reușind doar două goluri și 8 pase decisive, după ce în sezonul trecut a fost golgheterul echipei.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Coman a avut ghinion, s-a accidentat anul trecut, în vară, în preliminarii, a stat două-trei luni de zile, nu este ușor să-ți revii, ulterior au apărut și alte complicații și atunci sigur că nu poți să-ți revii la forma pe care a avut o el acum un an, dar asta e, în viață sunt și ghinioane, dar eu sunt convins că Florinel Coman va reveni la ceea ce a fost el, fără discuție”, a anunțat Victor Becali, într-un interviu pentru AntenaSport. 

Război între FRF și FCSB din cauza accidentării lui Florinel Coman

Accidentarea lui Florinel Coman, din meciul cu Macedonia de Nord, a iscat un adevărat război între FRF și FCSB. Cei din staff-ul naționalei susțin că atacantul a venit cu probleme de la echipa de club, dar Toni Petrea a ținut să-i contrazică.

Cum adică, nu înţeleg? Eu nu ştiu nimic de aşa ceva, dacă avea dureri înainte sau le-a simţit acolo. Trebuia să observe chestia asta. La noi nu s-a pus problema să aibă vreo problemă medicală”, a declarat antrenorul celor de la FCSB.

Ajuns la 23 de ani, Coman este cotat la 5,5 milioane de euro de transfermarkt.com, fiind al doilea cel mai valoros jucător din campionatul intern, după Alexandru Cicâldău.

Reclamă
Reclamă
  • AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Poate lua Dinamo titlul în Liga 1 în acest sezon?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:36 22 dec.
Napoli a câștigat Supercupa Italiei! Victorie pentru campioană în finala cu Bologna
23:19 22 dec.
Universitatea Craiova a urcat pe primul loc, dar s-a enervat la interviu: “Nu mă mai întrebați”
22:40 22 dec.
David Matei, în culmea fericirii după dubla din Universitatea Craiova – Csikszereda 5-0: “Cadou de Crăciun pentru ei”
22:22 22 dec.
VideoJurnal Antena Sport | Amalia Lică își face toate poftele la târgurile de Crăciun
22:04 22 dec.
Nota primită de Siyabonga Ngezana, la debutul la Cupa Africii pe Națiuni 2025! Victorie pentru Africa de Sud în primul meci
21:51 22 dec.
Universitatea Craiova – Csikszereda 5-0. Oltenii au făcut spectacol și au încheiat anul pe primul loc
1 Decizia radicală luată de Dan Şucu la Rapid! Lovitură din plin pentru giuleşteni 2 Verdict în cazul fazei controversate din FCSB – Rapid 2-1: “Aş da penalty, e henţ” 3 Mihai Stoica, ironie devastatoare pentru Alexandru Dobre după FCSB – Rapid 2-1: “Faimosul căpitan care spunea…” 4 Gigi Becali s-a răzgândit şi îi prelungeşte contractul. Anunţul făcut de Mihai Stoica: “E admirabil ce face” 5 Primul jucător care pleacă de la Rapid în această iarnă! Anunţul lui Victor Angelescu 6 Decizia finală luată de Gigi Becali în cazul lui Vlad Chiricheş. Ce se întâmplă cu fundaşul de la FCSB
Citește și