Herea era colegul de scaun al lui Duro și a povestit cum a venit o dată în vestiar, epilat doar până la genunchi, asta după ce pe la începuturi i-a ”speriat” ghetele.
”Câte întâmplări am avut și cu Duro. El fiind colegul meu de scaun. El fiind așa, genul ăla macho, cu păr pe piept. Ne schimbăm noi acolo în vestiar, se dezbracă Duro, ne-a pufnit râsul pe toți.
Eu nu voiam să mă vadă el că râd, fiind mic, poate mă trezeam cu una după ceafă. 🙂 Era epliat până la genunchi.
– Ce ai făcut Duro?
– Brate, m-a dus soția să mă epilez cu ceară, dar am rezistat doar până la genunchi. Nu am mai rezistat
Tibiile le avea cu păr, se vedea foarte ciudat”, a povestit Ovidiu Herea, râzând, la AS.ro LIVE.
Albert Duro a adormit în timpul ședinței lui Olăroiu
Albanezul a adormit o dată în timpul ședinței pe care a ținut-o Cosmin Olăroiu, iar Herea se temea să-l trezească.
”O dată a adormit la ședință. Oli vorbea acolo, iar lui i-a căzut capul pe mine. Eu tot îi făceam, Albert, Albert, dar nimic. În stânga mea era Domocoși și-mi tot zicea să-l trezesc, dar ce să-l trezesc, dacă-l trezesc și-mi trage ăsta vreuna”, s-a amuzat Herea.
VIDEO cu declarațiile lui Ovidiu Herea
- AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro
- AS.ro LIVE este de luni până vineri, de la 10:30, pe www.as.ro/live
- Dezvăluirile lui Ovidiu Herea
- Marele Premiu al Olandei se vede LIVE în AntenaPLAY, în perioada 21-23 august
- Meciurile României din Liga Naţiunilor sunt exclusiv pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- A dat un eurogol în prima etapă din La Liga și este aproape de transferul vieții: are clauză de doar 3 milioane de euro
- Bernardo Silva a fost prezentat oficial la Real Madrid: „Un club ca acesta nu e pentru oricine”
- Andrea Compagno, revenire pe gazon după 296 de zile! Unde mai evoluează acum atacantul gonit de Gigi Becali
- Ionuţ Chirilă a numit cel mai bun jucător din Liga 1: „Nu-i nimeni peste el! Tot timpul face altceva”
- Marius Șumudică, gata de primele lovituri la CFR! Îi fură jucătorul lui Rădoi și negociază cu fotbalistul de la Galatasaray


































