”Coronavirusul ăsta l-am avut anul trecut. Eu știu simptomele de care toți spun astăzi, le-am avut eu anul trecut. Am fost internat în spital foarte grav, așa că nu mă sperie nimic.
ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
Dumitru Dragomir, despre coronavirus: Tot focarul este în mijloacele de transport
Am fost plecat în străinătate. Tot focarul e în mijloacele de transport. Avion, autobuze, de aici pleacă tot. Dacă suntem aici, ne spălăm pe mâini, ținem mască, nu avem cum să ne îmbolnăvim”, a spus Dragomir, în exclusivitate pentru AntenaSport.
La momentul redactării știrii, în România au fost confirmare 6633 de cazuri și 318 decese.
Reclamă
Recomandări
- Dumitru Dragomir are 73 de ani
- Fostul șef de la LPF susține că le-a transmis virusul și celor din familie
- În România au fost confirmare 6633 de cazuri și 318 decese.
- Norvegia - Franţa e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Senegal - Irak e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY
Citește și:
- Jucătorii care sunt aproape de transferul la Rapid: “Discuţii avansate!”
- Ţara de de la Cupa Mondială care a plătit fani să susţină naţionala la turneul final
- O tribună s-a prăbuşit în cantonamentul Suediei! Moment incredibil la Campionatul Mondial
- Suma uriaşă cerută de Florin Tănase lui Gigi Becali pentru a rămâne la FCSB
- Ianis Zicu a semnat şi e noul antrenor al echipei

































