În minutul 21 al confruntării de la Giurgiu, Andrei Miron i-a pus piedică lui Andrei Ivan, care se îndrepta spre poarta lui Vlad. Spiritele s-au încins, iar oltenii au cerut lovitură de la 11 metri.
După ce s-a consultat cu tuşierul, arbitrul Cojocaru a dictat lovitură liberă de la marginea careului. Motivul din spatele deciziei este faptul că atacantul oltenilor a alunecat în timpul duelului.
Toni Petrea nu se teme de controlul antidoping cerut de olteni
La fel ca patronul FCSB, Toni Petrea nu se teme de controlul antidoping cerut de rivalii olteni. Antrenorul spune că se gândeşte doar la meci, nu şi la ceea ce se întâmplă în afară terenului.
"Nu ştiu, întrebaţi-i pe ei. Regulamentar au voie, nu avem ce să facem. Dacă se va decide, nicio problemă pentru noi. Chiar nu ne interesează acest lucru. Ne-am concentrat strict pe joc, nu am ţinut cont de aceste lucruri", a spus spus Toni Petrea.
- Fază controversată la Giurgiu
- Oltenii au cerut penalty
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Un patron din Liga 1 râde de FCSB: “Ne distrăm cu ei”
- FCSB transferă un atacant brazilian. Vine să se bată cu Bîrligea pentru postul de titular!
- Primele imagini cu Denis Alibec la Farul Constanţa: “Aici am cunoscut fotbalul mare”
- Jucătorul cerut insistent de Chivu la Inter semnează cu un colos din La Liga! Transfer de 40 de milioane de euro
- Unde pleacă Antoine Baroan. Rapid îl dă împrumut cu “opțiunea de un transfer definitiv”


































