penalty

EURO 2020 | Englezii „tremură” înaintea finalei cu Italia! UEFA a deschis o investigație după faza penalty-ului controversat care a decis semifinala Anglia – Danemarca
Euro 2020 • 8 iulie, 14:33

Anglia – România | Tiberiu Căpuşă, debut de coşmar la echipa naţională! A comis penalty la un minut după ce Mirel Rădoi l-a trimis pe teren
Echipa naţională • 6 iunie, 20:45

România – Georgia | Răzvan Marin a ratat incredibil un penalty! Suporterii de pe „Ilie Oană” au rămas perplecși
Echipa naţională • 2 iunie, 23:33

Manchester City – PSG | Starurile lui Guardiola, salvate de VAR! Bjorn Kuipers a fost aproape să facă o gafă de proporţii
Fotbal extern • 4 mai, 19:22

FCSB – CFR Cluj | Greşeală uriaşă de arbitraj la derby. Radu Petrescu nu a acordat penalty clar! Edi Iordănescu a înnebunit şi a protestat vehement!
Fotbal intern • 3 mai, 19:21

FCSB – Sepsi | Avem VAR în Liga 1 :) ! Moment incredibil cu Colţescu în prim-plan. Arbitrul a acordat penalty, dar s-a răzgândit imediat
Fotbal intern • 25 aprilie, 20:15

FCSB – Universitatea Craiova | Scandal la Giurgiu! Fază controversată în prima repriză. Oltenii au cerut penalty
Fotbal • 4 aprilie, 18:13

Scandal cât casa în Poli Iaşi – Dinamo! Moldovenii, nemulţumiţi că nu au primit penalty. Decizie controversată a arbitrului
Fotbal intern • 20 martie, 19:42

Scandal după Viitorul – Clinceni 1-1! "Penalty clar! Dă-ne ce e al nostru!" Ilie Poenaru şi-a făcut praf jucătorii pentru golul din minutul 90+1
Fotbal intern • 5 martie, 19:44

Faze controversate în Sepsi – FCSB! Ambele echipe au cerut penalty
Fotbal intern • 22 iulie, 18:21

Botoşaniul a cerut penalty. Chindriş, împins de doi jucători ai Craiovei. Radu Petrescu nu a văzut nimic neregulamentar
Fotbal intern • 19 iulie, 17:47

13:02 EXCLUSIVSemnal de alarmă pentru Armată! „Trebuie să vină Gigi Becali să bage bani în stadion!”. FCSB insistă pentru revenirea în Ghencea 12:50 LIVE TEXTJocurile Olimpice 2020 | România U23 – Coreea de Sud U23, 14:00! Tricolorii lui Rădoi visează la calificarea în „sferturi”. Echipele de start 12:35 UPDATEJocurile Olimpice 2020 | Programul românilor de azi, de la Tokyo. David Popovici şi Robert Glinţă, pregătiţi să scrie istorie! 12:04 EXCLUSIVJocurile Olimpice 2020 | Cum se simte Larisa Iordache după ce s-a accidentat şi a plâns în calificările de la bârnă. „A pocnit ceva”. Detalii de ultimă oră! 11:46 Belbiță a sărbătorit victoria din UFC! ”O sun pe mama după care voi mânca multă ciocolată” 10:26 Jocurile Olimpice 2020 | Andy Murray s-a retras din proba de simplu. Nu îşi mai poate apăra titlul olimpic. „Sunt foarte dezamăgit!” 9:58 VIDEOJocurile Olimpice 2020 | Larisa Iordache, ca şi calificată în finala de la bârnă! Gimnasta s-a accidentat însă la gleznă. Ghinion teribil şi lacrimi de durere! 9:40 Jocurile Olimpice 2020 | Ana Maria Popescu, veste extraordinară în miez de noapte. Decizia luată după ce a cucerit medalia de argint la Tokyo 8:44 Jocurile Olimpice 2020 | Incredibil! Ashleigh Barty, eliminată încă din primul tur. Ocupanta locului 1 WTA a pierdut meciul cu Sara Sorribes Tormo! 8:17 Andrei Dumiter, ambiţii mari după ce a ajuns la FCSB: „Putem câștiga campionatul! Este cel mai iubit club din România” De ce l-a refuzat pe Gigi Becali în urmă cu o lună