De Antena Sport
Publicat: 21.08.2020, 17:23

Kylian Mbappe, Neymar și Lionel Messi
Fotbal extern • 24 oct., 23:55
Spectacol total în derby-urile Europei! Mbappe, Neymar și Messi au călcat strâmb în Marseille – PSG 0-0! Umilință fără precedent în Manchester United – Liverpool 0-5. Barcelona – Real Madrid 1-2 și Inter – Juventus 1-1. Rezultatele zilei sunt AICI
Ianis Hagi, pregătit să scrie istorie la Rangers.
Fotbal extern • 22 oct., 8:41
Ianis Hagi, pregătit să scrie istorie la Rangers. Anunțul făcut după victoria cu Brondby
Olimpiu Moruţan, zeu la Galatasaray
Fotbal • 22 oct., 0:00
Olimpiu Moruțan e magic! Pasă de gol senzațională în Lokomotiv Moscova – Galatasaray 0-1. Turcii sunt în extaz. „Cine are nevoie de Mbappe și Haaland?”

Radiş şi Bodnar, fetele de aur ale României, la AS.ro LIVE

Îți amintești de Elly și Cristian Șonea de la „Mireasă pentru fiul meu”? Cei doi au făcut un anunț important în urmă cu câteva ore
24
oct.
23:30
Barcelona – Real Madrid 1-2 | Conducerea catalanilor reacţionează după ce fanii l-au atacat pe Ronald Koeman. Tensiune maximă pe Camp Nou. „Condamnăm public actele violente”
24
oct.
23:23
Dinamo Kiev nu are adversar în Ucraina! Echipa lui Mircea Lucescu a obținut o nouă victorie și își continuă seria de invincibilitate
24
oct.
22:39
Dennis Man și Valentin Mihăilă, puși la zid de italieni după Reggina – Parma 2-1: „Nervos și egoist, deci e inutil!” / „Doar șutează, asta e tot!”
24
oct.
22:24
Seară neagră pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK a luat două goluri în 9 minute şi a pierdut derby-ul cu Olympiakos. Alex Mitriţă a jucat doar 19 minute
24
oct.
21:45
Manchester United – Liverpool 0-5 | Ole Gunnar Solskjaer, „băgat în depresie” de umilința fără precedent de pe Old Trafford: „Cea mai neagră zi!” Ce spune despre viitorul său
24
oct.
21:40
Manchester United – Liverpool 0-5. Căpitanul diavolilor rupe tăcerea după eșecul dureros. ”Vreau să le cer scuze fanilor. Fiecare trebuie să se uite în oglindă”
24
oct.
21:30
VIDEOBarcelona – Real Madrid 1-2. Momente incredibile după meci. Fanii au lovit cu pumnii în mașina lui Ronald Koeman
24
oct.
21:30
Unde ar putea pleca Mirel Rădoi! Destinaţie surpriză pentru selecţionerul României: „Banii sunt magnetici, are carte de vizită”
24
oct.
21:18
Manchester United – Liverpool 0-5 | Moment incredibil în Anglia! Fanii „diavolilor roșii” nu au mai suportat umilința și au plecat de pe Old Trafford la pauză
24
oct.
21:02
Barcelona – Real Madrid 1-2 | Carlo Ancelotti a dat lovitura pe Camp Nou! Record doborât după 56 de ani: „Am arătat că suntem puternici”